Krásná díky zelené kávě

Ještě nikdy jste neochutnala zelenou kávu? A to má na lidský organismus spoustu pozitivních vlivů! Prospívá srdci, ledvinám, játrům a skvěle vám pročistí organismus od nežádoucích látek! Navíc je skvělým pomocníkem při hubnutí. Vyzkoušejte ji!

Proč je zelená?

Plody pocházejí z keře kávovníku. Zralé bobule se posbírají a usuší na slunci. Z naprasklých bobulí se pak vyloupne zrno. A že je zelená káva nezralá, je mýtus. Jde pouze o kávu nepraženou!

Ideální životabudič

Také vás může zajímat ...

Důležité je také zmínit, že zelená káva obsahuje dokonce mnohem více kofeinu než normální. A proto, jestli potřebujete pořádný životabudič, zelená káva je naprosto ideální. Neměla by se ani pít tak často, jako jste zvyklá u běžné kávy. Bohatě vám postačí jeden šálek denně.

Jak chutná?

Pokud si vybavíte chuť zeleného čaje, bez stopy hořkosti, pak si dokážete představit, jak chutná zelená káva. Navíc je o něco sladší. Ovšem stále voní i chutná jako klasická káva.

Pozor na předraženou kávu

Pozor, kde zelenou kávu kupujete. Mnohdy se prodává velmi draho a úplně zbytečně. Pokud máte možnost, objednejte si ji přes internetové stránky, anebo zajděte do obchodu se zdravou výživou nebo kávou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...