Návod na krásné vlny

Toužíte mít v létě krásné vlasy, jako od moře? Zapomeňte na tepelnou úpravu vlasů a zkuste tento domácí trik na dokonalé plážové vlny přes noc!

Jediné, co potřebujete, je větší množství houbiček na nádobí a gumičky. Vlasy rozdělte na menší pramínky. Poté v misce s vodou navlhčete houbičky a na každou z nich namotejte jeden pramínek vlasů. Zabalte a omotejte gumičkou, aby vpramínky pořádně držely.

Takhle pokračujte po celé hlavě, dokud ji nebudete mít jako jednu velkou houbu. Máte hotovo? Tak, teď běžte klidně spát a ráno po probuzení houbičky postupně sundejte. Výsledek prsty jemně pročešte a je hotovo! Jednoduché, že?.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...