Nenechte se dusit tyranem!

Žijete spolu už dlouho, ale váš muž se náhle začne chovat jako tyran a komanduje vás víc, než kdysi váš otec. Co s tím?

Také vás může zajímat ...

Každé partnerství by mělo být o kompromisu. Měli byste si umět naslouchat, radit se a rozhodovat společně. Jenomže někdy milujete partnera tak moc, že nechcete vidět, jak se k vám chová.

Až když se ocitnete skoro v roli pejska, který má poslouchat na slovo svého pána, najednou vám všechno dojde. Chce, abyste ho ve všem poslechla a vždy bylo po jeho. Chvíli to snesete, ale pak se něco ve vás vzepře: Proč byste mu pořád měla ustupovat?

Náhle vám to dojde
Někdy trvá celé roky, než pohlédnete pravdě do očí, vzepřete se a řeknete: Dost! Na začátku vám většinou imponuje mužská síla a sebejistota. To, že chlap umí všechno zařídit, na vše má jasný názor.

Jakmile si nás ale omotá kolem prstu, začne se měnit. S postupem let se z něj může stát despota, který vás potřebuje ovládat. Nesnese odpor a chce, abyste ho poslouchala. Když dáte najevo svůj názor, následuje exploze vzteku. Připomíná vám to něco?

Nenechte se dusit!
Pokud nejste typ, kterému takové dušení vyhovuje, nedejte se. Jeho despotickou povahu ale bohužel nezměníte. Mužů, kteří chtějí ženu ovládat nebo nad ní mít navrch, je víc, než si myslíte.

I ženy mají tendence své partnery řídit a vlastnit. Jestli chcete vztah zachovat, najděte manželského poradce a zkuste pracovat na změně. Jestli ale váš muž o změně slyšet nechce, raději z takového svazku co nejrychleji vycouvejte a zachovejte si vlastní sebeúctu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...