Po nečekaném rozchodu s Johnnym Deppem skončila Winona Ryder v krutých depresích!

Měla všechno: slávu, peníze, úspěch, ale ztratila lásku a zaplatila za to!

Byla to velká láska pro titulní stránky magazínů, ale trvala jen krátce. Johnny Depp (53) se z rozchodu vzpamatoval rychle, Winona Ryder (45) nikdy.

Jedna z největších hollywoodských celebrit, herec Johnny Depp, patřil vždy i k nejatraktivnějším mužům. Nebylo divu, že ho ženy obletovaly a jeho soukromý život býval bouřlivý; tedy alespoň do chvíle, než se oženil na dlouhá léta zklidnil. Mnoha ženám a dívkám zlomil srdce na dálku, jedné ale pořádně zblízka a napořád.

Tou ženou, tehdy vlastně ještě dívkou, byla herečka Winona Ryder.

Stala se idolem už v sedmnácti!

Také vás může zajímat ...

Skutečné jméno tmavovlasé krásky znělo Winona Laura Horowitz. Díky svým rodičům prožívala dost zajímavé a netypické dětství. Byli totiž typickými představiteli hnutí hippies, takže doma se v ovzduší neustále vznášel kouř z marihuany. Jako malá vypadala Winona spíš jako kluk a spolužáci jí dokonce posměšně označovali za homosexuálního chlapce. Kvůli šikaně několikrát změnila školu.

Rodiče doma předělali stodolu na kino a matka psala Winoně omluvenky, aby se mohla doma dívat na filmy. Postupně se přišlo na to, že má sama herecký talent. V patnácti ho už zúročila před filmovou kamerou a v sedmnácti se stala opravdovou hvězdou, když ztvárnila zvláštní teenagerku v bláznivé komedii Beetlejuice. Stala se modlou všech nekonvenčních kluků nejen v Americe.

A Johnny Depp rozhodně nebyl tuctový mladík. Měl za sebou také bouřlivé dospívání, ve kterém hrály roly drogy i vlastní kapela. Oženil se už v 21 letech s filmovou maskérkou, díky které se dostal k rolím, kterými si začal budovat kariéru. Ta přelomová byla televizní, v seriálu Jump Street 21, i když postavu mladého policisty Toma nenáviděl.

V době, kdy se poprvé potkal s Winonou, byl už tedy jednak hodně populární a jednak rozvedený – manželství nevydrželo ani tři roky.

Nechal si vytetovat její jméno!

Poprvé si jeden druhého všimli v roce 1989 na premiéře jednoho filmu v New Yorku. Jak později uvedli, z obou stran šlo o lásku na první pohled. „Najednou existovala jen Winona a všechno ostatní se ztrácelo v mlze,“ popsal Johnny své pocity s tím, že ve svých 27 letech prožil něco, co se nedalo srovnat s předchozími zážitky. A to byl kromě zmíněného manželství ještě jednou zasnoubený!

První dojem Winony byl zase ten, že Johnny byl prý skutečně „velmi nesmělý“. Pár měsíců nato spolu začala dvojice chodit. Pro první schůzku si půjčili dům jednoho z kamarádů. Strávili spolu celý den a noc. Jak Winona přiznala, Johnny byl její první láskou i prvním milencem. Téměř osmnáctiletá herečka s ním přišla o svoji nevinnost.

Následující rok si spolu zahráli zamilovanou dvojici v jednom z kultovních filmů, Střihorukém Edwardovi.

Johnny bral vztah natolik vážně, že si na paži nechal vytetovat nápis „Winona forever“, tedy Winona navždy.

Nebezpečný požár a zatčení

Johnnyho přijali i nekonvenční rodiče Winony a dokonce mladému páru donesli snídani do postele. Osudový vztah ale skončil po čtyřech letech. Johnny si upravil tetování na „Wino Forever“, tedy Opilec navždy a začal randit s jinými ženami, až se nakonec usadil po boku francouzské zpěvačky a herečky Vanessy Paradis (44), se kterou měl dvě děti. Vydržel s ní čtrnáct let. Winona dopadla mnohem hůř.

Rozchod s Johnnym jí úplně zničil. Upadla do těžkých depresí. Jednou prý usnula se zapálenou cigaretou a probudila se uprostřed plamenů. Měla problémy nejen s navazováním dalším vztahů, ale hlavně sama se sebou. Projevila se u ní i kleptomanie: byla zadržena za krádež v obchodě, kterou ale spáchala pod vlivem léků.

Nikdy se nevdala a a ani s její slibnou hereckou kariérou to nedopadlo dobře.

Dnes je sice zasnoubená, ale rána v srdci, kterou jí Johnny kdysi zasadil, se nezahojí nikdy!

Bránila ho proti tvrdým obviněním!

Johnny Depp se s Vanessou, matkou svých dětí, před časem rozešel a oženil se s herečkou Amber Heard (31). Tohle manželství se ale krutě nevyvedlo a Amber dokonce Johnnyho obvinila z domácího násilí. Na jeho obranu se postavila nejen Vanessa, ale dokonce i Winona. Když se jí novináři ptali, jestli se během jejich vztahu Johnny choval nějak agresívně, rezolutně to popřela.

Označila svého bývalého přítele za laskavého člověka, který se vždy vzorně choval o ty, které měl rád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...