Pohoda i s krásou současně

Kdo říká, že nesmíte relaxovat a zároveň zkrášlovat tělo? Exis- tuje mnoho přípravků a postupů, jež se v tomto ohledu absolutně nevylučují.

Vyzkoušejte některé z nich a nechte se zavalit vlnou pohody, která vám zároveň dodá jiskru.

Také vás může zajímat ...

Jedineční olejíček z citronové trávy

Jde o speciální olej, který vám nejlépe poslouží při nadměrném stresu a napětí. Přidává se do něho voňavá citronová tráva a koriandr. Úžasné na něm je to, že je vhodný pro všechny typy pleti. Můžete ho použít k příjemné masáži všech tělních partií. Základním pravidlem je uchovávat ho vždy v suchu a při pokojové teplotě.

Správná volba: masáž

Masáže máte určitě nejčastěji spojené s pobyty ve wellness lázních. Proč byste si ale nemohla udělat podobnou hezkou chvilku také doma? Skvělým pomocníkem jsou například lávové kameny, které jednoduše nahřejete a pokladete si je na záda. Podobně příjemná je i masáž solnými kameny, jejichž základem je blahodárná himálajská sůl.

Zajímavou masáží, jež velmi prospívá také vaší kráse, je klasická masáž obličeje.

Na tu asi ale raději zajděte do specializovaného salonu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...