Proč jsou muži nevěrní?

Nevěra není příčinou rozpadu vztahu, je to důsledek ztráty blízkosti, vášně a vzrušujících podnětů. Dva lidé se odcizí a vztah zapadne do rutiny. Jen málokteří partneři umí vztah rozvíjet. Často je to stále dokola.

Mraky povinností a starostí vedou k napětí a hádkám. Partneři přestanou mít potřebu dopřávat si drobné radosti s tím, že to ten druhý stejně neocení. Důležitý pocit důležitosti Po spoustě let vás už nenapadne psát svému muži sms, aby věděl, že se na něj těšíte.

Také vás může zajímat ...

Tohle počáteční období jakoby čas odvál. Jenže všichni potřebujeme jistotu, že nás ten druhý miluje a obdivuje. Když se to ze vztahu vytratí, objeví se někdo, kdo tento pocit muži dodá. A tak si zase začne připadat důležitý, chtěný a skončit s takovou ženou v posteli je přirozený důsledek.

Co chtějí muži? A co ženy? U žen je chuť na sex založena na emocích, když se cítí milované, plně se muži odevzdají a jejich chuť na sex stoupá. U mužů to je opačně. Ze sexu vznikají jejich city. Muži často alibisticky tvrdí, že při aktu s jinou ženou jde jen o pocit lovce a uvolnění napětí.

Až když se do toho přimíchají city, je to problém a jde o nevěru. Což my ženy tak rozhodně nevidíme. Jak nevěře předcházet? Už v době počáteční zamilovanosti je vhodné si spolu určit nějaké společné tradice, které jsou jen vaše.

Ve vztahu jde o dlouhodobé snažení, nejen v době zamilovanosti, kdy jde vše samo. Je nutné dávat najevo, že o chlapa máte zájem, že je pro vás pořád prioritou číslo jedna. Pokud mu tento pocit nedáváte, může se stát, že mu ho dá nějaká jiná.

A tak je lepší tomu předcházet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...