5 triků na dokonalá pro ňadra

Ať už uvažujete o změně z estetických nebo zdravotních důvodů, nikdy není pozdě! Ke krásnému poprsí stačí málo!

1.Správná podprsenka Pokud chcete na něčem šetřit, rozhodně by to neměla být vaše podprsenka! V nekvalitním spodním prádle totiž nebude vaše poprsí nikdy vypadat k světu! A to i kdyby vám bylo dvacet let a cvičili jste denně. V podprsence se musíte hlavně cítit dobře! Nic vás nesmí svírat ani škrábat a už vůbec ne tlačit. Výběr správné podprsenky je tak nejen otázkou krásy, ale i zdraví! Máte nadměrně velká prsa? Pak je nutná podporu prsou nosit 24 hodin.

2.Kdo maže, ten má co ukázat! Hydratace vaší pokožky je klíčem ke zdravé mladistvé pleti. To stejné platí i o vašich ňadrech! Jestli chcete, aby vypadala dobře, musíte je pravidelně mazat krémem či tělovým mlékem.

Hlavně pak po sprchování nebo delší koupeli. Když si dáte na roztírání obzvláště záležet a pojmete ho jako krátkou masáž, budete tím své poprsí i částečně zpevňovat a spojíte příjemné s užitečným.

3. Dopřejte si vodní masáž Masírovat můžete už během sprchování. Odborníci totiž radí masáž proudem studené vody. A to každý den! Změnu ale samozřejmě nepocítíte ze dne na den.

Tenhle rituál je potřeba opakovat denně po dobu alespoň dvou týdnů. Určitě si říkáte, že masáž horkou vodou by byla o něco příjemnější, ale na to pozor! Horká voda naopak prsní tkáně uvolňuje a podporuje tak spíš jejich povolování. Pokud máte možnost si na masážní hlavici zvolit vlastní program, vyberte si spíš jemnější proud vody.

4. Nezapomeňte cvičit! Stejně tak jako posilujete stehna nebo bříško je potřeba pro pevnější dekolt začít posilovat i prsa.

Dělejte třeba kliky proti zdi, tlačte dlaně před hrudníkem proti sobě nebo si choďte pravidelně zaplavat oblíbený plavecký styl „prsa“..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama