Jak to udělat, aby bylo odlíčení efektivnější?

Jestli chcete, aby byla vaše pleť krásná a projasněná, obyčejná micelární voda a kousek vatového tamponku vám prostě stačit nebude.

Ani to, že se každé ráno dokonale nalíčíte. O pleť je potřeba pečovat daleko důkladněji. Co vám nesmí v kosmetické taštičce na cesty ani doma na poličce v žádném případě chybět?

Nedostižné balzámy pro prvotřídní péči o pleť

Tyto balzámy mají mnoho výhod. Třeba že se daleko snadněji používají než odličovací oleje. Skvěle je využijete především při večerním čištění pleti po celodenním nashromáždění nečistot, protože dokážou smýt veškerá líčidla jedním tahem. Nebudou vás tedy v koupelně před vysněným spánkem dlouho zdržovat. Další výhodou je to, že jsou naprosto pro všechny typy pleti. Tedy pro ty sušší i pro ty mastnější.

Vyzkoušejte čisticí pudry a mléka

To, že jsou odličovací mléka naprostou klasikou, má svůj důvod. Místo micelárních vod si poradí s každým líčidlem a nepotřebují k tomu ani vodu. Pokud se vám tedy nechce investovat do odličovacího balzámu a máte ještě ke všemu sušší pleť, je pro vás mléko tou správnou volbou. Pudr naopak použijte až po odstranění make-upu, ale stojí to za to! S trochou vody vám totiž vyčistí pleť do hloubky.

reklama
reklama

Komentáře