Můj čas na kafíčko

Krása jménem růžové zlato!

Znala jste dosud jenom žlutý nebo bílý kov v podobě zlata či stříbra, ale ani jeden odstín vám tak úplně nesedí? Objevte příjemnou a velmi populární variantu barevného kovu! Řeč je o tzv. růžovém zlatu a je určen především těm z vás, které milují teplé narůžovělé odstíny.

Šperky z růžového zlata jsou slitinou několika kovů, kde prim hraje měď. Jedná se o bižuterii s lehkým bronzovým nádechem. Nebojte se změny a zamiřte v klenotnictví k regálu s narůžovělými módními hodinkami, náušnicemi nebo nenápadnými prstýnky.

Jen růžová to může být!

Zajímavým oživením vašeho vzhledu mohou být i oční stíny v barvě růžového zlata. Pořiďte si paletu několika odstínů od tmavších až po ty světlé. Sama uvidíte, že si z nabídky lesklých nebo matných stínů vyberete a s výsledným efektem budete spokojená! Celkový dojem umocníte decentní narůžovělou rtěnkou nebo lakem na nehty.

S nádechem růžového zlata může být i lak.

Růžové zlato i do vaší kosmetiky

A jestli si chcete připadat dobře a moderně i během svého zkrášlování ve vaší koupelně, ve zlatavě růžových barvách si můžete obstarat také nejrůznější doplňky v podobě lahviček, štětečků až po celé kosmetické sady. Tak hurá do obchodu!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden