Na co myslí chlap, když potká tu pravou ženu?

Po tomhle touží každá žena! Zajímá vás, jak a podle čeho muž pochopí, že právě poznal tu svou jedinou a pravou? Tu, kterou chce chránit, pečovat o ni, hýčkat ji a snést jí třeba i modré z nebe? A co mu přitom asi tak běží hlavou?

Splním každé přání

Každý zamilovaný muž si přeje, aby jeho partnerka byla šťastná. Vše záleží na jeho možnostech. Může vás vzít do drahé restaurace nebo na vyjížďku lodí, ale city může vyjádřit i bez velkých gest.

Může se o vás starat, když jste nemocná, překvapovat vás drobnými dárky či osladkostmi. Projevovat k vám pozornost a úctu. Bez ohledu na důležitost takových činů, vždycky znamenají jedno: Pokládá vás za svou jedinou. Kvůli ní se budu snažit vše dokázat Když chlap potká tu pravou, ví, že musí vyvinout daleko víc úsilí, aby dosáhl svých cílů. Jste středem jeho vesmíru a on si přeje, abyste na něj byla pyšná.

Dívejte se na něj pozorně. Jestliže mu při pohledu na vás září oči a vnímá všechno, co říkáte, znamenáte pro něj všechno. Neříkejte mu, že všechno sama zvládáte. Naopak. Chce, aby vedle vás byl silný chlap, který dokáže splnit každé vaše přání.

Kde byla celý život? Na co myslí chlap po boku ženy, na kterou má pocit, že čekal celý život? Vůbec na nic! Ví jen, že před ním stojí nejúžasnější žena na světě a na nic víc není schopen myslet! Bere vás takovou, jaká jste.

I s případnými kily navíc, nedostatky a celulitidou, které řeší každá žena. Všechno mu na vás připadá překrásné. Má vás rád ve všech podobách: Když zrovna vstanete a jste celá rozespalá nebo nastrojená v nádherných šatech.

Minulost už není „Jsem rád, že mi moje minulé vztahy nevyšly!“ napadne muže, když si uvědomí, že vy jste ta pravá. Nebude si už stěžovat, jak k ničemu byly vztahy, které měl před vámi, ani nebude omílat příběh, jak ho ta potvora před vámi opustila. Díky zkušenostem a lekcím, které získal, se připravoval na setkání s tou pravou. Díky nim je teď zkušený muž, který ví, co si žena přeje, jak o ni pečovat a dělat ji šťastnou. Ona je důležitější Myslíte si, že muž, který žije sám, sní o tom, že se ožení s jednou ženou, která mu porodí kupu dětí? Tak to opravdu těžko! Chlap nezačne chtít děti, když ještě ani nezná jejich matku.

Nesní ani o krásném domě a novém gauči. Až do chvíle, kdy chlap potká tu pravou, s kterou chce spojit svůj osud, si užívá svůj klid, svobodu a koníčky. Tak prosté a jednoduché to je. Ale když potká ženu svého života, začne chápat, že teď se musí starat o naplnění přání obou.

Nesmím zklamat Už jste někdy viděla v očích chlapa strach, že udělal něco, co neměl? Nemyslete si, muž si dokáže dělat starosti i s tím, že neprojevil dost síly a rychlosti třeba v rozhodování! Jenže jak víme, nikdo není dokonalý. Mějte ho ráda takového, jaký je. A řekněte mu to. Pokud vás pokládá za „tu pravou“, bude se vás pořád snažit něčím překvapovat. Pokud mu něco nevyjde, snažte se ho podpořit. Aby se nebál, že váš vztah k němu tenhle nezdar změnil k horšímu.

Děkuji osudu, že jsem tě potkal Příčina, pro kterou vás potkal, může mít různá jména. Někdy ani nejde pořádně vysvětlit, jak jste se vlastně seznámili. Nicméně, došlo k tomu. Každopádně, pokud jste pro něj ta pravá, muž ve svém srdci jednoznačně děkuje osudu za to, že vás potkal.

Když muž miluje, projevuje lásku činy. Když budete moudrá, můžete činy partnera ovlivnit. To, jak moudře a žensky to budete dělat, je pouze na vás.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden