Naučte se správně svádět!

Lákáte-li vyvoleného teprve do svých sítí, je potřeba se naučit umět ho správně svést. Někdo se s touto schopností už narodí, někdo se to během svého života musí naučit.

V čem toto umění spočívá? Stojí na třech pilířích – vhodně zvolené komunikaci, troše intrik a špetce manipulace. Pojďme na to!

Chceme to, co nemůžeme mít

Stejně jako v přírodě i u lidí platí, že snadná kořist není tak zajímavý cíl. Proto ze sebe udělejte nedostupnou, aby měl váš vyvolený pocit, že vás nemůže tak lehce získat.

Vzbuďte jeho pozornost

Snažte se druhého nějakým způsobem zaujmout, aby si dokázal představit s vámi víc než jen kamarádský vztah. Jakmile tohoto stupně dosáhnete, můžete si být jisti, že vás jen tak nespustí z hlavy. Po této fázi obvykle nastává pozvání na rande a bližší sbližování.

Nebuďte přehnaně aktivní

I po bližším seznámení se snažte být stále trochu tajemní a nevypočitatelní. Jako dobré afrodiziakum působí i známka nedostupnosti. Fantazii se meze nekladou. Ovšem pozor! Důležité je nepřekročit hranici až k aroganci či odměřenosti, které partnera spíš odradí. Musí mít naopak stále pocit, že o něj stojíte.

reklama
reklama

Komentáře