Parfémy pro chladné dny

Je na čase pořídit si nový parfém! Který si pro letošní podzim a zimu zvolíte vy? Máte raději ovocné nebo květinové vůně? Sladší nebo naopak výrazné? Poradíme vám, které vůně jsou hitem letošní sezóny a s kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Mandle

Tak tato vůně patří skutečným parfémovým gurmetům. Lehce sladká vůně čerstvě upražených mandlí nenechá žádného muže chladným. A když ji smícháte s medem a květy mandloně, budete neodolatelná. Lehce orientální vůně se hodí zejména k ženám, které ví, co od života chtějí.

Zelené listy

Tajemné, hebké a sexy. Taková je vůně zelených listů. Připomíná vůni kouře indických tyčinek. Hodí se zejména k ženám, které mají orientálního ducha a nebojí se na sebe decentně upozornit vůni připomínající dálný východ.

Ambra

Přirozeně sebevědomé ženy ocení vůni šedé ambry. Dřevitě-orientální vůně ve vás vyvolá závislost, kvůli které si už jinou vůni oblíbíte jen těžko. Na každé ženy sice parfémy voní jinak, ale u ambry je zaručeno, že bude vonět na každé z vás, i když jinak.

Zelené jablko

Máte rádi vůni čerstvě sesbíraných jablek a přitom vám nevadí pánské vůně? Pak dejte přednost této ovocné, ale nesladké vůni, po níž se budete cítit skvěle a nabitá energií. Ačkoliv je tato unisexová vůně dost odvážná, rozhodně není nijak přehnaně vulgární ani nečpí.

Mangová kůra

A skutečný ovocný zázrak na konec. Směs mangové kůry, dřevin a citrusů připomínají Středomoří za teplých letních dnů. Optimistická nasládlá vůně se ale nehodí jen pro mladé ženy v rozpuku mládí, ale i pro ty, které poznaly všechny životní slasti a strasti. A i když jde o spíše letní vůni, rozhodně není na škodu si léto udělat třeba uprostřed zimy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden