Vyzrajte na stárnutí pleti!

Věděla jste, že za celkové stárnutí a především pak stárnutí pleti může nedostatek kolagenu? Ten začíná s postupem věku ubývat a pleť začne ztrácet na pevnosti a pružnosti.

Mimo to je také základní složkou vlasů, nehtů a kloubů. Jak tedy procesu stárnutí spolehlivě zabránit?

Zapomeňte na chirurgické zákroky

Spousta žen se jednoduše smíří s projevy, které sebou stárnutí nese a uchýlí se k tomu nejdramatičtějšímu řešení! Svěří se do ruky odborníků estetické chirurgie. Pokud se ale chcete uchránit injekcí a skalpelů, je tu ještě jiná možnost! Stačí, když budete chybějící kolagen v pleti pravidelně doplňovat pomocí speciálním krémům proti tvorbě nevzhledných vrásek.

Vyživujte svoji pleť také zevnitř

Rozhodla jste se proces stárnutí ošálit a chcete, aby lest na vaši pokožku byla ještě účinnější? Nezůstaňte pouze u používání kolagenových krémů a podpořte zpevnění pleti také zevnitř! Dobře vám k tomu poslouží nejrůznější preparáty v podobě tablet. A jestli nejste příznivcem polykání prášků, tak změňte svůj jídelníček! K tvorbě kolagenu vám pomůžou hlavně sojové výrobky, mastné ryby jako je například makrela, nejrůznější listová zelenina nebo obecně strava bohatá na vitamín C.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama