Vyzrajte na stárnutí pleti!

Věděla jste, že za celkové stárnutí a především pak stárnutí pleti může nedostatek kolagenu? Ten začíná s postupem věku ubývat a pleť začne ztrácet na pevnosti a pružnosti.

Mimo to je také základní složkou vlasů, nehtů a kloubů. Jak tedy procesu stárnutí spolehlivě zabránit?

Zapomeňte na chirurgické zákroky

Spousta žen se jednoduše smíří s projevy, které sebou stárnutí nese a uchýlí se k tomu nejdramatičtějšímu řešení! Svěří se do ruky odborníků estetické chirurgie. Pokud se ale chcete uchránit injekcí a skalpelů, je tu ještě jiná možnost! Stačí, když budete chybějící kolagen v pleti pravidelně doplňovat pomocí speciálním krémům proti tvorbě nevzhledných vrásek.

Vyživujte svoji pleť také zevnitř

Rozhodla jste se proces stárnutí ošálit a chcete, aby lest na vaši pokožku byla ještě účinnější? Nezůstaňte pouze u používání kolagenových krémů a podpořte zpevnění pleti také zevnitř! Dobře vám k tomu poslouží nejrůznější preparáty v podobě tablet. A jestli nejste příznivcem polykání prášků, tak změňte svůj jídelníček! K tvorbě kolagenu vám pomůžou hlavně sojové výrobky, mastné ryby jako je například makrela, nejrůznější listová zelenina nebo obecně strava bohatá na vitamín C.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden