Co sluší plnoštíhlým ženám

Máte pocit, že v každém oblečení máte boky jako skříň? Tak se honem začněte mít ráda a věřte, že i nějaké to kilo se dá velice hezky zamaskovat! My vás nyní provedeme rychlokurzem oblékání pro plnoštíhlé dámy.

Nebuďte nešťastné, vždyť většina mužů má ráda plné ženské tvary. Přestaňte mít strach ze zajímavých vzorů, ale rozhodně se vzdejte elastických materiálů a raději sáhněte po lehkých a splývavých. Vyřaďte ze svého šatníku i příčné pruhy.

Také vás může zajímat ...

Podívejte se do zrcadla

Abyste zjistila, co vám sluší, měla byste se zařadit do jedné ze tří skupin typů postav. Jste jablko, hruška nebo přesýpací hodiny? Hruška je postava s širšími boky a budou jí sedět šaty, které zakrývají dolní partie a poutat pozornost budou ty horní.

Šaty by měly mít A střih, který se směrem dolů rozšiřuje. Mohou mít i holá záda nebo větší výstřih. Velmi špatnou volbou by byly pouzdrové šaty. Jablko se nechce chlubit svým širším pasem, což skvěle vyřeší korzet se splývavou nebo širší sukni.

Dobrou volbou jsou i šaty empírového střihu, kdy sukně začíná už pod prsy.

Složitější, ale řešitelné

Máte-li širší boky, výraznější ramena i silnější ruce, je vaše postava označována jako přesýpací hodiny.

Výběr vhodných šatů je sice trochu složitější, ale splývavé materiály s A střihem budou pro vaší postavu skvělou volbou. Vršek šatů by měl být méně nápadný a doplňte je šálem v barvě šatů. Velmi špatnou volbou by byla holá ramena a kabátek s vycpávkami.

Barvy pro plnoštíhlé ženy

Černá je sice elegantní a opticky opravdu zmenšuje, ale oddané ji rozhodně být nemusíte, vždyť na druhé straně přidává roky. Všechny tmavé odstíny zeštíhlují, ať je to tmavomodrá, antracitová, bordó nebo tmavozelená. Pokud se přeci jen pro černou rozhodnete, zkuste ji kombinovat se zářivými barvami topů.

Rozhodně plnoštíhlým kráskám prospěje, pokud se rozhodnou pro kombinaci jedné barevné plochy, kterou opticky oddělí od druhé.

Zdůrazňujte přednosti

Nebojte se světu ukázat své přednosti. Zdůrazněte například dekolt ve výstřihu do V, který až magicky prodlouží váš krk. Dekolt je vaše výkladní skříň, na kterou můžete směle lákat obdivné pohledy.

A jak prodloužit nohy a celou postavu? Samozejmě jedině pomocí podpatků! Noste je ale pouze pokud se v nich cítíte pohodlně a jste si jisté, že vám v nich nehrozí žádný pád..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...