Dokonalé nalíčení k vodě

Začněte odlíčením

Abyste mohlavoděodolná líčidla na pleť nanést, nejprve ji musíte pořádně odlíčit. K tomu vám místo krému poslouží hydratační báze třeba ve spreji.

Také vás může zajímat ...

Make-up je základ

Začněte skvělým voděodolným make-upem.

Ten nanášejte po celé tváři jen velmi tenkou vrstvou a pomocí speciálního štětce na make-up. V případě potřeby použijte také voděodolný korektor, který vám pomůže zamaskovat například kruhy pod očima. Na pudr raději zapomeňte, protože mastné textury fungují u vody lépe.

Méně znamená více

Protože u bazénu se předpokládá, že budete plavat, není potřeba to přehánět s barvami v podobě očních stínů. Zcela si vystačíte s řasenkou a gelem na úpravu a dobarvení obočí. Na rty vám pak postačí obyčejný balzám na zvláčnění.

Jestli trváte na rtěnce, sáhněte po matném odstínu. Na závěr přijde to nejdůležitější, což je fixace v podobě spreje. Pořídíte ho téměř v každé běžné drogerii..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...