Jogurtový závin s tvarohem

Suroviny:  1 malý kelímek hustého jogurtu (200 ml)  70 g změklého másla  špetka soli  300 g hladké mouky  vypeckované švestky nebo jiné ovoce  1,5 vaničky tvarohu  cukr podle chuti  1/2 sáčku vanilkového pudinkového prášku  1 rozšlehané vajíčko na potření  moučkový cukr na posypání

Postup: Z jogurtu, másla, soli a hladké mouky vypracujeme hladké a nelepivé těsto. Rozdělíme ho na dvě části a z každé vyválíme tenkou placku. Tvaroh rozmícháme s cukrem a pudinkovým práškem. Do středu vyváleného těsta rozetřeme tvaroh a poklademe švestky. Okraje přehneme, povrch potřeme vajíčkem a propícháme vidličkou.

Dáme péci do předehřáté trouby na 180 stupňů na horkovzduch cca na půl hodiny.

Po upečení pocukrujeme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...