Když vás zlobí trávení

Je vám těžko od žaludku, máte pocit plnosti, trpíte nadýmáním a cítíte se unavená? To jsou typické projevy špatného trávení. Víte, jak tomu můžete předcházet? Zcela jednoduše! Stačí dodržovat pár velmi jednoduchých zásad.

Na co si dávejte pozor!

  • Omezte své denní dávky kávy, případně alkoholu a samozřejmě nekuřte
  • Trávicí soustavu poškozují i nepřiměřené dávky léků. Pokud můžete, lékům se raději vyhněte a řešte své problémy jiným, přírodnější způsobem. Možností je celá řada.
  • Strava chudá na živiny, konzumace průmyslově vyráběných potravin a hotových jídel s dlouhou dobou spotřeby – to vše přispívá k oslabení zažívání. Prohlíželi jste si někdy složení? Možná už je na čase…
  • Ve stravě dále omezte sladké limonády, kolové nápoje, výrobky z bílé mouky a také sladkost.
Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...