Kim Basinger a Alec Baldwin svedli nechutnou tahanici o nezletilou dcerku!

Z dcery nakonec vyrostla úspěšná modelka

Vztah Aleca Baldwina (57) a Kim Basinger (61) začal docela bouřlivě, což je dodnes k vidění v jejich prvním společném filmu Muž na ženění. Ještě bouřlivější byl ale po deseti letech jeho konec!

Píše se rok 1991. Alec Baldwin i Kim Basinger jsou už oba dost známými hollywoodskými hvězdami. O čtyři a půl roku starší Kim je na tom se slávou o něco lépe, erotický symbol z ní udělal proslulý film 9 1/2 týdne. Oba se setkávají při natáčení romantické komedie Muž na ženění, kde hrají hlavní role.

Film sice skončí jako propadák, pro Kim a Aleca má ale osudové následky, protože se do sebe zamilují.

Ze své snoubenky udělal alkoholičku!

Také vás může zajímat ...

Už během prací na zmíněné komedii se chovaly obě hvězdy jako primadony. Přicházeli pozdě na scénu, protože si spolu užívali v pracovním karavanu, před kamerou dávali až moc najevo, jak to mezi jejich těly jiskří a Baldwin byl proslulý svým výbušným chováním a rozbíjením telefonů nebo režisérovy židle. Tenhle temperament si bohužel oba přenesli i do svého manželského života.

Než se vzali, strávili spolu skoro tři roky „na hromádce“. Alec už za sebou jednu svatbu málem měl, chodil předtím s mladičkou herečkou Jane Turner (54) a zasnoubil se s ní. Měli vytisknuté pozvánky, zakoupené svatební šaty, pozvané hosty – a na poslední chvíli si to rozmysleli s tím, že se k sobě nehodí. Jane se pak zhroutila a měla velké problémy s alkoholem.

V roce 1995 se Kim a Alecovi narodila dcerka Ireland (19). Tři dny nato obletěl svět skandál s napadením dotěrného fotografa, který se snažil tehdy ještě šťastný pár s dítětem nafotit proti jejich vůli.

O tom, že Alec má prchlivou povahu po svých irských předcích, už nemohl nikdo pochybovat.

Nazval svoji dceru prasátkem!

Hvězdný pár zaměstnával bulvární novináře i nadále. To, že se mezi jejich domácími mazlíčky objevil i opravdový vlk, byla jen taková perlička. V době, kdy Ireland bylo pět let, se manželství začalo rozpadat. Žádost o rozvod podala Kim pro „neslučitelné rozdíly“. Alec to bral jako krutou zradu a celé další šestileté období popsal jako dobu nesmírného utrpení.

Zejména bitva o opatrovnictví dcerky byla hodně drsná. Baldwin později nešetřil těmi nejostřejšími slovy, zejména na adresu Kimina právníka: „Snil jsem o tom, že ho umlátím baseballovou pálkou,“ přiznal otevřeně.

Právě tak chtěl později nechat zemřít násilnou smrtí majitele internetové stránky, která zveřejnila zvukový záznam, na němž Alec svoji tehdy jedenáctiletou dcerku nazval „drzým nemyslícím prasátkem“. Nutno dodat, že na Ireland se to nijak nepodepsalo. Otec prý po zveřejnění dokonce uvažoval o sebevraždě. Později se dcerce veřejně omluvil.

Dnes je z ní úspěšná modelka, proslulá i svoji výškou (188 cm). O rozvodu Alec napsal knihu, kde vylíčil, jak mu Kim nedovolovala mít v manželství vlastní názor. Na její obranu je ale nutno říct, že součástí rozvodové dohody byla hercova povinnost chodit do kurzů sebeovládání.

To, co začalo před kamerou jako milenecký exhibicionismus, nakonec bohužel skončilo nenávistnými články v bulvárních novinách.

Z dcery Ireland vyrostla vyhledávaná modelka.
Z dcery Ireland vyrostla vyhledávaná modelka.

Alec to zkusil znovu

Před čtyřmi lety začal Alec chodit s cvičitelkou jógy Hilariou Baldwin (31). Ta se pak stala jeho druhou ženou. Zatímco známý herec do toho praštil podruhé, jeho exmanželka už se znovu neprovdala. Stárnoucí kráska, jak to vypadá, nakonec skončila v náručí svého dlouholetého kadeřníka.

Dlouho utajovaný vztah odhalili fotografové, když přistihli dvojici loni o Vánočních svátcích v objetí na Havaji.

Po rozvodu si našel novou manželku!
Po rozvodu si našel novou manželku!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...