Krásné oči dělá obočí

Ač se to možná nezdá, obočí je důležitou součástí obličeje a dokáže hodně zamávat s výrazem tváře. U obočí nezáleží jenom na jeho barvě, ale také na jeho tvaru, délce a šířce. To se téměř každý rok trochu mění, proto je potřeba tuto změnu zaznamenat a na celkové úpravě začít pracovat. Pokud si nejste jistá, zajděte do kosmetického salonu.

Ale s trochou zručnosti to zvládnete i doma!

Také vás může zajímat ...

Na tvaru záleží

Momentálně se nosí hlavně přirozeně tvarované, ale i výraznější obočí. Populární je například obloukový tvar, ale baculatější ženy by se mu měli raději vyhnout. Když mu dáte ostré hrany, budete zase působit zbytečně přísně. Ideální variantou je proto tvar obočí v podobě vrbového listu. Tedy podlouhlé a oválné.

Použijte rozjasňovač

Až se pustíte do vytrhávání, vytrhávejte chloupky vždy po směru růstu a od vnitřního oka směrem k vnějšímu.

Pokud vám obočí moc neroste, použijte růstové sérum. Tvar už pak lehce doupravíte tužkou a rozjasňovačem pod obočím. Permanentní make-up je také řešením, ale přemýšlejte o něm až v opravdu krajní fázi..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama