Kterými účesy odstáté uši dobře zamaskujete?

Trápí vás už od dětství větší odstáté uši a nevíte, jak je zamaskovat, aby vám nedělaly donekonečna vadu na kráse? Máme pro vás dva tipy na zaručené účesy, kterými tento nedostatek dokonale zakryjete.

Nezaberou vám ani tolik času a výsledek je úžasný. Jedinou podmínkou jsou samozřejmě delší vlasy.

Také vás může zajímat ...

Vlnka vedle vlnky

zajistí bohatý účes Nebojte se, že budete vypadat jako ovečka. Vlny se pomocí vlasové žehličky dají vytvořit i velmi decentně. Zvláště, když je po natočení důkladně rozčešete hřebenem či kartáčem. V každém případě vám dodají potřebný objem, pod kterým uši nebudou vůbec vidět. Pro lepší fixaci sáhněte po silně tužícím laku na vlasy.

Kulmu mějte v základní výbavě.

Upravená a šik

Druhou zajímavou variantou je drdol. Do teď jste se ho možná trochu bála, protože si ho představujete jako zplihlý účes nalepený u hlavy. To ale není zdaleka jeho jediná možnost. Vlasy můžete nejprve u kořínků po celé hlavě natupírovat, a pak hřebenem nahoře uhladit tak, aby vlasy po stranách uši zakryly. Pak už stačí jen vzadu vlasy sepnout a omotat kolem gumičky do úhledného drdolu.

Vše ještě zpevněte malými sponkami, ať vám účes vydrží cely den.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...