Květinový horoskop

Milujete květiny a dokážete se radovat z jejich barev, tvarů a vůní? Některé z nich vám dokážou zvednout náladu, přinést klid, jiné ve vás zase vyvolávají pocit smutku, a vy ani nevíte proč. Najděte si květinu podle vašeho znamení. Jakou byste si měla pořídit, abyste se neustále cítila svěží, spokojená a plná energie?

BERAN – Zimolez

Také vás může zajímat ...

Berani přitahují ostatní lidi svým osobitým osobním kouzlem a dobrým srdcem. Stejně jako včely nemůžou odolat lákadlům zimolezu, ani lidé kolem vás nemohou odolat vaší energii. Jste přirozená autorita. Nebojíte se výzev, máte spoustu přátel a vždy se snažíte dělat to, co má smysl.

BÝK – Vlčí mák

Jste vnitřně velmi silná a odolná, stejně jako krásný červený vlčí mák, a snadno vyvoláte bouři kvůli své tvrdohlavosti. Milujete v životě jemné a krásné věci a ráda je sdílíte s ostatními. Máte cit pro design, a talent pro detaily. Milujete potěšení, rádi dáváte i přijímáte. Vychutnáváte si bezpečí a pohodlí.

BLÍŽENCI – Levandule

Stejně jako fialová a krásně voňavá levandule, šíříte krásu a vůni široko daleko. Jste úžasně tvůrčí a máte aktivní mysl, která nezahálí. Ráda sdílíte nápady s ostatními a učíte se novým věcem. Hodně mluvíte a vaše projevy bývají dlouhé. Vždycky se zdá, že máte nějakou múzu, která vás inspiruje.

RAK – Paznehtík

Listy této zvláštní rostliny s jemnými světlými kvítky jsou stejně citlivé jako Raci. Jste vnímavá a máte silně vyvinutou intuici. Často moc dobře víte, co se v druhých lidech děje, i když oni o svých pocitech nemluví. Jste srdečná, soucitná, máte léčitelské schopnosti a potřebujete být obklopena rodinou a přáteli.

LEV – Slunečnice

Máte tendenci být neustále středem pozornosti, stejně jako rozkvetlá a zářivá slunečnice, která se otáčí za sluncem. Nikdy nepochybujete o tom, že jste dokonalou bytostí, nebojíte se výzev a víte, jak se dostat na vrchol. Ostatní se na vás rádi obracejí, abyste jim poradila. Jste milující a velkorysá.

PANNA – Svlačec

Kvete krásně a intenzivně všude tam, kde je s láskou vysazen. Stejně jako Panny, které jsou rády tam, kde je čisto a uklizeno. Jste přemýšlivá a nejprve plánujete a pak jednáte. Máte dobré oko pro detail a umíte analyzovat situaci. Ráda pomáháte lidem a využíváte své organizační schopnosti.

VÁHY – Růže

Dokážete vidět krásu i v těch nejobyčejnějších věcech kolem vás, netolerujete nespravedlnost a krutost. Jako královna květin růže máte jedinečnou schopnost vidět i skryté významy ve věcech a situacích a odhalit skutečnou pravdu. Jste nejšťastnější, když jste s přáteli a rodinou nebo na procházce přírodou.

ŠTÍR – Chryzantéma

Máte velmi ráda upřímnost a také překvapení. Tak, jako krásně vonící chryzantéma s velkým, květem, umíte vyčistit vzduch, abyste nepříjemné situace vyléčila. Jste aktivní, velmi citlivá, intuitivní a pomáháte druhým poznat oblasti, kde potřebují něco zlepšit, aby mohli emocionálně růst.

STŘELEC – Narcis

Jste otevřená, důvěryhodná a upřímná. Máte velkou představivost a každý nový den, si umíte pořádně užít. Jako je Narcis symbolem sebelásky, i vy umíte mít ráda sama sebe, Jste přirozeně moudrá a máte štěstí ve všem, co děláte. I když jste silná, jste uvnitř citlivá, a to před ostatními často skrýváte.

KOZOROH – Karafiát

Umíte skvěle přesvědčit ostatní lidi o svém názoru. Tak, jako je karafiát symbolem pro seznámení, i vy jste přirozená vůdkyně a všichni se snaží, aby si to s vámi nerozházeli. Vaše odhodlanost z vás dělá silnou osobnost. Nebojíte se žádné tvrdé práce. Jste zdatná, pokud jde o pořádek v sobě i kolem sebe.

VODNÁŘ – Orchidej

Stejně jako vzácná, krásná orchidej, jste i vy jedinečná a zvláštní. Přesně víte, odkud a kam kráčíte. Ostatní lidi přitahujete svou excentrickou povahou a jiným pohledem na svět. Máte silné sociální cítění a milujete tajemství. Umíte jít za svým cílem a tak nastolit správný směr i ve vašem životě.

RYBY – Leknín

Vodu potřebují všechny květiny, ale jen vy máte ve svém znamení půvabný leknín, který na vodě žije a bere z ní svou energii k životu. To zdůrazňuje vaše intuitivní schopnosti. Umíte silně vnímat pocity lidí, což může být někdy vyčerpávající. Vždy se ale dokážete dostat zpátky na zem a dosáhnout harmonie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...