Nejlepší péče pro vaše oči

Jedním z největších strašáků všech žen jsou hluboké vrásky kolem očí a nepříjemné kruhy pod očima. A s přibývajícím věkem jsou tyto neduhy čím dál častější a mnohy i o poznání problematičtější. Odborníci na kosmetiku radí, aby každá ženy začala se speciální péči o oči a okolí začala pečovat už kolem třicítky.

Ne všechny dámy ale měly v mládí možnost, aby si pořídily kosmetiku určenou přímo na očka. Jak můžete svůj obličej prozářit a podpořit pružnost pokožky v oční oblasti? Postupnými krůčky snadno krásně mladistvé pleti docílíte v každém věku.

Také vás může zajímat ...

Někdy to chce více trpělivosti a jindy to jde úplně snadno.

Okurková terapie

Málokterá zelenina má tak skvělý vliv na pokožku jako právě salátová okurka. Kvůli vysokému obsahu vody, velkému množství vitaminu B, C a E a dalších minerálů je naprosto božskou potravinou, která umí přímo zázraky.

Velkou výhodou je, že okurku si na rozdíl od drahých krémů může pořídit úplně každý. Stačí vychlazenou okurku omýt a nakrájet na tenká kolečka. Poté už jen položit na zavřená očka a alespoň dvacet minut takto relaxovat.

Dostatek spánku

Každá kosmetička vám potvrdí, že pokud nebuete dostatečně dlouho spát, oči nikdy nebudou vypadat svěže a odpočatě. Různými krémy sice můžete vzhled očí podpořit, ale nic nefunguje tedy lepší se pořádně vyspat, než po probdělé noci čarovat s nejrůznějšími krémy a maskovat hluboké kruhy pod očima. Máte se spánkem problém?

Zkuste si pořídit látkovou škrabošku na oči a pokapat ji pár kapkami levandulového oleje.

Levandule totiž uklidňuje a připravuje tělo na spánek!

A co krémy?

Samozřejmě i kvalitní kosmetika ovlivňuje oční okolí. Nemusíte se bát, že za krémy či séra utratíte velké peníze. Někdy totiž cena nutně neznamená zaručený výsledek. Vždy vybírejte podle typu vaší pleti a nebojte se sáhnout po výrobcích s přídavkem bylinek. Je prokázané, že třeba šalvěj zmenšuje otoky pod očima a pokožku vypíná.

Přídavek oleje z petrželky zase redukuje jemné vrásky a zpevňuje pleť.

Chrpa si poradí s kruhy pod očima a obličej rozjasní. Vyzkoušet můžete i krém s výtažkem ze světlíku, který má zklidňjící účinky. Možností je spousta, tak kterou zvolíte vy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...