Obličejový aerobik proti vráskám!

Cvičení obličejových svalů je jednoduché a přispívá ke zmírnění únavy, zpevnění a omlazení. Obličejový aerobik provádějte jedenkrát denně a každý cvik třikrát opakujte

Masáž čela

Také vás může zajímat ...

Konečky prstů obou rukou položte doprostřed čela s malíčky pod obočím. Prsty zlehka tlačce do pokožky a zároveň je pomalu posouvejte směrem ke spánkům. Oči mějte otevřené, obočí povytažené a čelo nesvrašťujte. Masírujte zhruba pět vteřin.

Pevná tvář

Stiskněte silně rty a vtáhněte je dovnitř. Napněte bradu a povytáhněte spodní ret směrem nahoru a usmějte se. Poté poneložte spodní část dlaní vedle úst a pět vteřin tlačte koutky směrem nahoru. Na závěr krouživými pohyby masírujte čelistní klouby. Zpevníte tak svaly lícních kostí a tváří.

Okolí očí

Soustřeďte se na provádění cviku. Naučte se stáhnout sval kolem očí. Položte prsty na vnější koutky očí, pomalu je zavřete a silně stiskněte víčka. Musíte ucítit, jak se sval stáhne. Po vmasírování krému položte bříška prstů na vnější koutek očí a jemně vytáhněte dolní víčko směrem ven.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...