Osvěžte se skvělou Sangrií

Když se řekne Sangria, většině z nás se určitě vybaví slunné pláže a stinné uličky španělských měst. Tento lahodný nápoj si můžete připravit i jednoduše doma! V džbánu promícháme 3 lžíce hnědého cukru se 100 ml horké vody a šťávou z jednoho pomeranče a citrónu.

Sezónní ovoce dle chuti nakrájíme na menší kousky a přidáme jej do džbánu spolu s jednou lahví červeného vína, 500 ml sody a 100 ml rumu. Vše dobře promícháme a nakonec ochutíme bazalkovými lístky. Dáme na pár hodin do lednice a pokud chcete extra osvěžující variantu, přihoďte pár kostek ledu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...