Oživte svou barvu vlasů!

Přemýšlíte o tom, že by se z vás stala blondýna nebo havraní černovláska? Zapomeňte na klasiku a nechte se inspirovat nejnovějšími trendy. Ale neděste se předem!

Nejde o žádnou divočinu! Můžete jít z dobou a zároveň se z vás nutně nemusí stát pestrobarevný papoušek.

Čokoládová lila

Máte ráda teplé čokoládové tóny? Tahle oživená klasika vás určitě ohromí! Navštivte svoji kadeřnici a požádejte ji, zda by vám do typického odstínu tmavě hnědé nenamíchala trochu svůdného nádechu mléčné čokolády a pár kapek růžového tónu. V zimním slunci tak vaše vlasy oslní opravdu stylovými odlesky.

Také vás může zajímat ...

Divoká dýně

Jste spíše na teplejší zrzavé tóny? Pak je letošní podzim a zima přesně vaše období! Nemějte však strach, že by vám kadeřník vykouzlil na hlavně z minuty na minutu smyslný ohnivý plamen. Ke změně můžete přistupovat postupně tak, že si do své klasické hnědé barvy necháte přimíchat trochu měděného odstínu. Vzniklé odlesky budou zářit na dálku!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...