S pravou láskou přibývají kila

Kila z lásky

Víte, že zamilované dvojice, jsou vystaveni riziku nadváhy, když spolu začnou žít? Budou se cítit velmi spokojení, s časem pravděpodobně poleví ve svém snažení jeden o druhého, tolik už nedbají na zdravý životní styl, a dřív či později přiberou na váze.

Také vás může zajímat ...

Říká se, že ze šťastné lásky se tloustne. A je to pravda. Na vině může být i pocit náhlého klidu. Může te mít dojem, že už máte svého miláčka jistého, a tak už se nemusíte snažit vypadat dobře, protože partnera přece už máte, a říkáte si, že mu vaše postava ani životní styl přece nevadí, když vás miluje.

Pozor ale, abyste neusnula na vavřínech. Ve dvou lépe chutná V prvním roce soužití muž přibírá v průměru o 2 kilogramy. Ženy dokonce stojí první rok společného života „na psí knížku“ 3 kila navíc. Když následně přijde těhotenství a mateřská dovolená, je k tomuto základu přidáno pět, šest, sedm i víc kilogramů.

Samozřejmě, že ve hře je i časté pobízení večer u televize: „Dáš si něco, miláčku?“ Pohodlnost vítězí Často se lidé, žijící v páru, už nesnaží vypadat atraktivně a štíhle, aby přilákali partnera, protože už ho doma mají, a tak se mohou cítit o mnoho pohodlněji.

Však také často jedí více potravin s vysokým obsahem tuku a cukru. S nadsázkou se říká, že chcete-li ve vztahu naopak hubnout, musíte se rozejít. To samozřejmě neberte vůbec jako radu. Porozchodový stres totiž bývá velmi účinný.

Nebo se musíte začít víc hýbat a hlídat si to, co přes den sníte. Domluvte se třeba na společné běhání či návštěvy posilovny..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...