Víte, jak se starat o krátký sestřih?

Hodně dlouhovlásek si myslí, že krátké vlasy jsou pohodlnější a praktičtější. Opak je však pravdou. Krátké totiž vyžadují víc pozornosti při každodenní úpravě a musí se zastřihávat.

Pokud se i vám ráno stává, že se probudíte a jednu stranu hlavy máte naprosto slehnou, použijte na zkrocení vlasů speciální gely nejlépe pro mokrý efekt, tužící laky nebo matující pasty. Gel si můžete dokonce vyrobit sama doma pouze ze čtyř ingrediencí. Potřebujete jen aloe vera gel, gel z chia a lněných semínek, éterický olej a lžičku agáve sirupu.

Také vás může zajímat ...

Gely smíchejte v poměru jedna ku jedné a přidejte pár kapek oleje.

Agáve olej přidejte pro zvýšení fixačního účinku.

Jak si poradit s ofinou na stranu?

Takzvané patky jsou často neposedné a je potřeba se s nimi rychle a efektivně vypořádat. V dnešní době jsou skvělými pomocnicemi sponky. Ty mohou být opravdu nenápadné a přicházejí opět do módy. K drobným úpravám vám postačí obyčejný jednořadý hřeben. Poradí si s běžnou úpravou dokonce mnohem lépe než kdejaký složitý kartáč na vlasy.

Pokud máte velmi krátkou ofinku, buď ji jednoduše ulízněte na stranu, anebo zlehka pročechrejte namočenými prsty.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...