Vyrobte si přírodní repelent

Mandle a růže

Do lahve s rozprašovačem nalijte trochu mandlového oleje a přidejte 20 kapek růžového vonného oleje. Pak vše zalijte skleničkou vody a láhev protřepejte. Olej používejte jako prevenci předtím, než jdete do přírody. Vyhýbejte se očím, nosu a ústům.

Také vás může zajímat ...

Citronová tráva

Slunečnicový nebo olivový olej smíchejte s deseti kapkami esenciálního oleje z citronely. Skvěle poslouží i olej z eukalyptu. Směsí pak můžete potírat postižená místa nebo ho použijte jako prevenci.

Rozmarýn

Do čtyř skleněných nádob dejte dvě snítky rozmarýnu a máty.

Pak ji do jedné čtvrtiny naplňte vodou. Přidejte do každé nádoby deset kapek esenciálního oleje. Citrón nebo limetku nakrájejte a do každé sklenice dejte stejný počet plátků. Opět zalijte vodou a navrch přidejte zapálenou svíčku. Uvidíte, jak rychle všechen hmyz z pokoje zmizí!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...