Zázraky s olivovým olejem

Že je olivový olej skvělý nejen v kuchyni, ale také skvěle poslouží namísto drahých a chemických kosmetických přípravků, o tom už se po staletí ví. Slyšela jste ale někdy, že se s ním můžete třeba i odlíčit? Přinášíme vám zajímavé tipy, jak na to!

Holení už navždy bez ranek

Také vás může zajímat ...

Než se začnete holit, potřete si svou kůži olivovým olejem, díky kterému pokožka krásně zvláční a žiletka bude lépe jezdit po pokožce. Doporučujeme to především ženám i mužům s citlivější pletí, která je více náchylná na jakýkoli zásah.

Regeneruje vaše ruce

Udělejte si jednoduchý zábal. Zahřejte trochu olivového oleje, přidejte teplou vodu, promíchejte a ruce nechejte v připravené emulzi namočené na pár minut.

Kouzlo přírodního odlíčení

Nemáte zrovna při ruce odličovací mléko či vodu? Nezoufejte. Namočte obyčejný vatový tampón do olivového oleje a odličte se. Ale očím se z bezpečnostních důvodů raději vyhněte.

Rychlý a šetrný peeling

Neutrácejte peníze za drahé peelingové přípravky. Jednoduše do trochy olivového oleje přisypte třtinoý cukr a navoňte svým oblíbeným olejíčkem. Teček, skrvrnek a nedokonalostí se zbavíte téměř okamžitě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama