Zkuste to! Vaše vlasy šampon nepotřebují

Že si to nedovedete ani představit? Většina žen, které tuhle metodu už vyzkoušely, si ji nemůžou vynachválit.

O co přesně se jedná? Zkrátka a dobře přestanete vlasy zatěžovat chemickými prostředky a necháte je nějakou dobu zregenerovat. Zní to snadně a přesně takové to také je. Chce to jen přemoct nepříjemný první dojem.

Také vás může zajímat ...

Nejdůležitější je vydržet

To s sebou samozřejmě přináší určitou dávku disciplíny, protože budete muset přetrpět období, kdy jsou vlasy opravdu mastné a mohou dokonce lehce zapáchat. Pokud to ale vydržíte, dostaví se jako mávnutím kouzelného proutku vlasy zdravější a silnější, které budou dokonce rychleji růst.

Jak si to co možná nejvíce usnadnit?

Pokud máte opravdu pocit, že už to déle nevydržíte, můžete si celou situaci trochu usnadnit. Místo šamponu smíchejte trochu jedlé sody s vlažnou vodou a touto kašičkou vlasy zlehka omyjte. Místo kondicionéru si zase můžete pomoct jablečným octem. Ale pozor! Ten musí být koncentrovaný. Nařeďte ho proto dostatečně vodou.

Barvu světlých vlasů pak také můžete občas oživit odvarem z heřmánku či pár kapkami citronu.

Tmavovláskám pomůže pro změnu kakaový prášek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...