Domácí lifting

Chcete vypadat mladší? Zkuste domácí lifting, který dokáže úplné zázraky. Domácí masáž zjemní pleť, zbaví ji vrásek a navíc je teď velmi trendy.

Vyhlaďte čelo

Prostředníčky přiložte nad obočí a jemnými tahy vyhlazujte pokožku do stran, směrem ke spánkům. To samé poté proveďte i pod obočím. Pak položte prsteníčky nad obočí a masírujte pokožku směrem nahoru, až k vlasům.

Vypněte mimické vrásky

Neustále krčíte čelo a dělají se vám vrásky? Vezměte prsty obou rukou a položte si je na čelo. Lehkým tlakem ho vyhlazujte směrem ven. Celkem čtyřikrát.

Tváře

Prsty rukou přiložte k nosu a jemným tlakem vyhlazujte pokožku směrem k uším. Stačí, když masáž zopakujete čtyřikrát během dne a uvidíte, jak bude najednou svěží a pružná.

Vrásky okolo očí

Sevřete mezi palec a ukazováček kůži pod obočím. Ukazováčky by měly být nad obočím, palce pod obočím. Jemnými stisky se posouvejte po linii obočí až k vnějším koutkům očí. Zde kůži přitlačte. Masáž provádějte každé ráno sedmkrát.

Spodní část obličeje

Ukazováčky položte pod spodní ret, palce pod bradu. Konečky prstů pleť masírujte podél čelisti až k uším. Přes lícní kosti postupujte až na spánky. Tam přitlačte a masírujte pohyby vzhůru asi třicet sekund..

reklama
reklama