Ranní návyky, které vám brání zhubnout!

Mnoho lidí tvrdí, že ráno je jedna z nejdůležitějších ne-li úplně nejdůležitější část dne. To, jak se vám během dne daří a jak jste aktivní určitě není náhoda.

Ranní návyky mají mimo jiné vliv také na vaše spalování nadbytečných kil během dne. Proto si dávejte velký pozor na to, co ráno děláte.

Pozor na samotné probouzení

Říká se, že spánek je tělu mimořádně prospěšný! Ale pozor na to, jestli nevyspáváte až moc dlouho. To má totiž vliv na váš index tělesné hmotnosti. Pokud tedy vyleháváte více než standardních sedm až osm hodin denně, může to mít vliv na rychlejší tloustnutí. Zdá se to možná jako nesmysl, ale na vaši tělesnou hmotnost může mít dopad i to, jestli vstáváte do tmy nebo do denního světla. Lidé s roztaženými roletami jsou údajně o něco štíhlejší.

Jezte a pijte s rozvahou

Snídaně je pro organismus zásadní jídlo dne. Záleží ale samozřejmě na tom, co přesně si dáte. Tučný dort nebo rychlovka v rychlém občerstvení asi není zrovna to pravé ořechové. Snídaně by měla být spíš vyvážená s obsahem ovoce, bílkovin i tuků například z ořechů nebo másla. Nezanedbávejte ani pitný režim. Po několikahodinovém spánku je totiž vaše tělo mírně dehydratované a přímo prahne po sklenici čisté vody. Navíc tím nastartujete organismus a vnitřní orgány.

reklama
reklama

Komentáře