Je možné minout toho pravého?

Kolik pravých existuje?

Jak to je vlastně na světě zařízené? Má opravdu každý člověk na světě minimálně jednoho, nebo dokonce více pravých partnerů? Možná jste si už často říkala: „Já mám snad štěstí jenom na prevíty!“ Nějakému muži zase prolétne hlavou: „Je se mnou z lásky, nebo kvůli penězům?“ Co když jste ho už potkala na škole, jenže tehdy vážil sto kilo a ničím vás neupoutal?

Také vás může zajímat ...

Co když ale právě on byl ten pravý, s kterým byste si dokonale rozuměla, jen jste to tehdy nepoznala?

Tisíc otázek: Co když…

Nebo co když se naopak z ami lováváte snadno a hned máte pocit, že každý je ten pravý, a boříte kvůli němu svůj život od základu? Co když se vedle vás už léta pohybuje ten správný muž vašeho života v podobě hodného kamaráda, který vám doma vždycky všechno ochotně opraví? Jenže vy jeho kvality nevidíte a nevnímáte ho tak, jak byste si představovala?

Je možné, toho pravého nikdy nepotkat?

Pozor na zákazy v hlavě

Pro každého existuje několik ideálních partnerů.

Jen když si zakážete lásku, a třeba po velkém zklamání zavřete srdce, pak se zavřete i před možným setkáním s tím správným mužem. Čím více se přesvědčujete o tom, že vás pravá láska už nepotká, tím pravděpodobněji vás může minout. Jakmile začnete věřit, začnete vyzařovat přitažlivou energii a přitáhnete si i toho správného muže.

Ochrana před bolestí

Nikdo z nás si lásku v sobě nezakáže jen tak.

Vždy je to jen na základě špatných zkušeností. Čím bolavějších chvil, čím více zrady a nedůvěry zažijete, tím hůře se víra v lásku obnovuje. Proto je důležité vyléčit partnerské rány a bolesti. Protože pokud se z rozchodu nezahojíte a jen si starosti táhnete za sebou, tak se vnitřně a podvědomě chráníte před další bolestí.

Proto nikoho nepotkáváte, a nikdo nový zásadní do života nepřichází. Blok může mít i kořeny ve vašem dětství.

Zapojit srdce

Co když ale toho pravého nevnímáte, i když máte takovou blízkou duši kousek od sebe? Stává se to často lidem, u kterých vládne rozum a má takovou sílu, že člověk necítí, co chce srdce. Tito lidé říkají? A co mám jako cítit? Co to znamená spojit se se srdcem? Co je to za blbost?

Může jít až o vnitřní boj a stále se cpe na scénu hlava, která neustále kritizuje a vyhodnocuje.

Ale když potkáte toho pravého, všechno se dá do pohybu tak nějak samo Bez vlády rozumu!

Emoce vždy vyhrají!

Pokud neumíte z nějakých důvodu pracovat se svými emocemi, pokud je máte v sobě zavřené, je nejvyšší čas s nimi pracovat, aby ve vašem srdci nebyl kus ledu, co každou možnou opravdovou lásku zmrazí.

Pracovat na sobě a učit se vnímat život z těch lepších stránek je velmi důležité. Čím více bude ve vztahu převládat rozum, tím méně budete tu opravdovost cítit. Pokud do vztahu nepustíte srdce, je to neúplné a pravděpodobně dopadne nešťastně.

To přece nechcete..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...