Krásný krk i ve vyšším věku

Jak se správně starat o pleť, abyste oddálila tvorbu vrásek, už máte informací jistě dost. Víte ale, že stejnou péči byste měla věnovat i svému krku a dekoltu? Dáme vám tip na jednoduchý, ale účinný zábal.

Do pokožky na krku jemně vmasírujte olivový nebo pupalkový olej. S masáží si pěkně pohrajte, nikam nespěchejte. Poté krk zabalte do igelitu a ovažte teplou šálou. Nechte působit alespoň 20 minut a pak smyjte.

Také vás může zajímat ...

Nešetřete pleťovými mléky!

Sluneční záření je pěkně zrádné a právě ke kůži bývá nemilosrdné. Proto je nutné se chránit a nezanedbávat hydrataci a promazávání pokožky. Tak jako si každý večer ošetřujete obličej, rozšiřte tuto péči i na oblast krku a dekoltu.

Krémy a pleťovými mléky nešetřete!

Čím pečlivěji se budete o krk starat, tím déle bude pěkně mladistvý. Krém na krku vždy roztírejte směrem nahoru a do stran. A na závěr rada: Když každý den schroupete jednu mrkev, dodáte tělu nejen vitaminy, ale také si procvičíte krční a obličejové svaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...