Křehoučké letní pizza rolky

Suroviny:

 400 g listového těsta  6 lžic hotové omáčky na těstoviny  100 g šunky a strouhaného sýra  1 vejce  1 lžička oregana nebo italské směsi

Postup: Předehřejeme troubu na 180 °C. Těsto rozválíme do obdélníku zhruba 30 × 40 cm a potřeme omáčkou; necháme asi centimetrový okraj.

Poklademe plátky šunky a posypeme sýrem. Zarolujeme a dáme na čtvrt hodiny do lednice. Velmi ostrým nožem nakrájíme z válečku dvanáct stejně silných koláčků a rozložíme je na plech pokrytý pečicím papírem.

Potřeme rozšlehaným vejcem a ochutíme kořením. Pečeme, dokud dostatečně nenabudou a nezezlátnou. Před podáváním je necháme asi pět minut odpočinout..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...