Krk a dekolt stárnou rychleji

O tom, jak se správně starat o pleť, abychom co nejvíce oddálily tvorbu vrásek, máme informací dostatek. Víte však, že stejnou, ne-li větší péči byste měla věnovat i oblasti krku a dekoltu?

Pokožka na těchto místech je totiž velmi jemná, a k tvorbě vrásek tudíž náchylnější. Proto je prospěšné zahrnout do každodenní péče o tělo i tato citlivá místa. Dopřejte jim výživnou kúru, kterou si určitě zaslouží.

Také vás může zajímat ...

Zábal pro hebký krk

Do pokožky krku jemně vmasírujte olivový nebo pupalkový olej. S masáží si pěkně pohrajte, nikam nespěchejte. Poté krk zabalte do igelitu a ovažte teplou šálou. Nechte působit alespoň 20 minut a pak smyjte. Čím pečlivěji se budete o krk starat, tím déle bude pěkně mladistvý. Krém na krku vždy roztírejte směrem nahoru a do stran.

Medový zábal pro dekolt

Med má antibakteriální, detoxikační a uvolňující účinky. V medovém zábalu plném minerálů, vitaminů B, C, D, E a flavonoidů bude váš dekolt zregenerovaný ze všech stran. A jak na to? Med naneste na pleť a oblast dekoltu , ovšem pouze dřevěnou špachtlí.

Nechte dvacet minut působit, během toho můžete i relaxovat. Následně med umyjte teplou vodou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...