O Evu Pilarovou se Jan Kolomazník přišel starat, když byla nemocná a zůstal u ní natrvalo!

Muže na celý zbytek života přinesla Evě Pilarové chřipka!

První dvě manželství Evy Pilarové (77) ztroskotala na tom, že partneři neunesli její slávu. Se svým třetím mužem, Janem Kolomazníkem (64) se ničeho podobného obávat nemusí!

Prý už ve chvíli, kdy se narodila a poprvé zakřičela, prorokovali jí lidé kolem, že jednou bude zpěvačkou. To se stoprocentně vyplnilo. Zajímavé by bylo zjistit, jakou věštbu by Evě Pilarové tehdy vyslovili ohledně vztahů s muži. Musela si projít dvěma manželstvími (a málem skončila ještě v jednom), než konečně našla člověka, se kterým už bude napořád.

A to, že je manžel o 13 let mladší, ani jeden z nich nikdy neřešil.

Pomohl jí, ale pak jí málem zničil!

Také vás může zajímat ...

Poprvé šla Eva na radnici s kontrabasistou Milan Pilarem (82). Po něm má dodnes příjmení, v rodném listu měla při příchodu na svět napsáno Bojanovská. První manžel jí dal také syna a pomohl jí s kariérou, protože jí tak trochu lstí vylákal na konkurz do divadla Semafor.

Pánové Jiří Suchý (85) a Jiří Šlitr (+45) tenkrát půvabnou blondýnu se skvělým hlasovým rozsahem přijali a „Pilarka“ se stala velice rychle hvězdou. Protože často zpívala s Waldemarem Matuškou (+76), nevyhnula se pochopitelně řečem, že je mezi nimi něco víc. Vždy šlo ale jen o pracovní přátelství, už proto, že Walda nebyl na blondýnky, jak ostatně dokazuje výběr jeho životních lásek.

K prvnímu Evinu manželovi se ale sluší dodat, že jí rovněž pěkně poškodil, a to jak soukromě, tak pracovně. V době, kdy jejich synovi byly teprve tři měsíce, emigroval do Západního Německa. Eva přišla o možnost cestovat ven, protože jí sebrali pas. A jako pro matku s malým dítětem pro ni bylo hodně těžké se vyrovnat se zradou partnera, jak citově, tak finančně.

Naštěstí jí pomohli rodiče.

S Milanem Pilarem měla syna, pak jí ale utekl na Západ.
S Milanem Pilarem měla syna, pak jí ale utekl na Západ.

Po svatbě v Paříži přišel brzy rozvod!

Dva z osudových mužů Evy Pilarové byli jejími hudebními kolegy. V prvním případě šlo začátkem 60. let o rockera Pavla Sedláčka (75). S ním žila dva roky a svatba byla prakticky na spadnutí. Překazila jí věc, která se vztahu netýkala: údajné kšeftování s dolary. Eva přitom sehnala svému příteli na černém trhu pouhých padesát dolarů. Skončila u soudu a vyvázla s podmínkou.

Pavlovi pak právníci doporučili, aby na svatbu raději zapomněl. Druhým zpěvákem, se kterým to nakonec na radnici opravdu dotáhla, byl Jaromír Mayer (73). Uprostřed 60.let s ním Eva vytvořila atraktivní pár. Měli romantickou svatbu na českém konzulátu v Paříži, ale Jaromír nakonec neunesl, že Eva je v oboru úspěšnější.

Ona se mu snažila s jeho kariérou pomáhat, což se paradoxně ještě více dotklo jeho mužské ješitnosti. Po necelém roce a půl šli od sebe.

Nedošlo naštěstí k žádnému skandálu, vyřizování účtů nebo praní špinavého prádla, rozvod šli dokonce oslavit do tehdy proslulé čínské restaurace uprostřed Prahy.

Manžel Jaromír Mayer neunesl, že je slavnější.
Manžel Jaromír Mayer neunesl, že je slavnější.

Našla dva zubní kartáčky

S Janem Kolomazníkem se populární zpěvačka seznámila v divadle Alhambra. Ona tam vystupovala, on tam byl ve stálém angažmá. Nejprve to ale bylo pouze přátelství. „Vůbec nás nenapadlo, že bychom spolu mohli chodit,“ prozradila Eva. Všechno se změnilo poté, co jednoho dne onemocněla těžkou chřipkou s vysokými horečkami.

„Honzík se o mě staral, venčil mi pejska, dával mi obklady, vařil mi čaje, podával léky,“ líčila. „Když jsem se vzpamatovala, našla jsem v koupelně dva kartáčky na zuby a zjistila jsem, že tam bydlí. Protože je to slušný chlapec, tak to chtěl zlegalizovat a požádal mě o ruku. Vdávat jsem se nechtěla, protože jsem už byla dvakrát rozvedená.

Doslova mě „ukecal“.“ Zase tolik ale Evu přemlouvat nemusel. Viděla, že je to partner do nepohody, rozumný chlap, který nežárlí na její práci a všechno kolem ní. Navíc měl smysl pro pořádek, což nebývá pro muže zrovna typická vlastnost.

Dlouho tedy neváhala a žádost přijala.

Pavel Sedláček jí zavařil, když mu sehnala dolary.
Pavel Sedláček jí zavařil, když mu sehnala dolary.

Lev velí, Blíženec se přizpůsobí

Věkový rozdíl nijak neřešili. Evě bylo tehdy pětačtyřicet, Janovi dvaatřicet. Eva s oblibou opakovala to, co jí říkala kamarádka Pavlína Filipovská (75): „Pilarko, my kdybychom měly mužský adekvátně svému věku, tak už bychom je musely nosit.“ Jediné, co už nepřipadalo v úvahu, bylo pořídit si potomka; novopečený manžel to ale chápal. Oboustranně se ukázalo, že si vybrali dobře.

Evu bez problémů přijala i Janova rodina. Mezi ní a mladším partnerem panuje naprostý soulad, žádnou velkou manželskou krizi nikdy neprožili. „Vůbec se nehádáme, vždycky zvítězí rozum,“ konstatovala zpěvačka. „Někdy jsme spolu 24 hodin doma, proto dokážeme jezdit i na společné dovolené. Nikdy nás nenapadne, abychom jeli každý sám.“ Možná na to mají vliv i jejich znamení.

Zatímco Eva je Lev, což je prý diktátor, Jan je tvárný Blíženec, který se dokáže přizpůsobit. Navíc byl prý natolik chytrý, že se nesnažil svoji ženu nějak předělávat. „Pořád si máme o čem povídat. máme spoustu společných zájmů, líbí se nám stejné věci, a máme i stejný politický názor,“ pochvalovala si Eva před novináři. Všechno ale nebylo vždy jen růžové.

Na oba čekaly velmi těžké chvíle!

S o 13 let mladším Janem Kolomazníkem si dobře rozumí!
S o 13 let mladším Janem Kolomazníkem si dobře rozumí!

Několikrát jim šlo o život!

V roce 1989 jedna léčitelka řekla, že je vážně nemocná a je to s ní opravdu špatné. Lékaři pak potvrdili, že zpěvačka má rakovinu. Bála se o život, ale ještě větší strach měla z toho, že ztratí hlas a už nikdy nebude moci zpívat. Byla na zhroucení. Jan pro ni ale v těžkých chvílích představoval důležitou oporu. „Strach jsem neměl. Kdybychom ho měli oba, tak by to nešlo,“ uvedl.

Zdravotní problémy se ale nevyhnuly ani jemu. Kdysi měl vážné problémy se slinivkou – od té doby se u nich doma přestal pít alkohol. Před třemi lety zase musel Jan na operaci tříselné kýly. Tíha domácnosti tak plně dolehla na Evu, protože manžel se do té doby staral o většinu věcí.

I tohle složité období ale dvojice překonala a dokázala, že mezi českými celebritami patří jejich manželství k těm nejpevnějším!

Oba vaří v pohodě a s láskou!

Stejně jako Eva je i Jan milovníkem dobrého jídla a pití. Zpěvačka je známá i jako osvědčená autorka kuchařských knih, ale kupodivu uznává, že její manžel vaří ještě lépe než ona. Jejich oblíbeným jídlem jsou vepřové řízky a ryba s bramborovým salátem.

Své umění v kuchyni předvedli i v pořadech o vaření, kde bylo jasně vidět rozdělení rolí: Eva byla hlavní dirigentkou, zatímco Jan poslušně kmital. Jemu to ale plně vyhovuje.

Společně dokonce vydali kuchařku s jasným titulem Vaříme v pohodě a s láskou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...