5 náznaků, které muži nikdy nepochopí

1. „V myčce je umyté nádobí.“ Když jsme uvařily oběd, naši partneři by mohli alespoň vyklidit myčku, nebo ne?

2. „Budu prát černé prádlo.“ Očekáváme, že muž posbírá všechno své poházené černé prádlo a hodí ho do pračky. Bohužel marně.

Také vás může zajímat ...

3. „Kamarádka dostala od manžela náramek.“ Jistěže nechceme dostávat jen šperky, ale alespoň kytku by nám čas od času přinést mohl. Věříme, že tahle věta ho k tomu popostrčí.

4. Tváříme se ublíženě, ale nic neříkáme Dáváme muži najevo, že udělal něco špatně a měl by i beze slov vědět, co to bylo. Pokud ne, je to ještě větší bídák, než jsme si myslely.

5. „Pojď se přitulit.“ Je přirozené, že někdy potřebuje obejmout a cítit, že jsme milovány. Muži ale v této větě zásadně slyší jen výzvu k sexu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...