5 mužských frází a jejich překlad

1. „Je mi jedno, jestli jsi hubená.“ Celá pravda: „Je mi jedno, jestli jsi hubená. Hlavně, že nejsi tlustá!“ Samozřejmě, že muži mají raději štíhlé ženy. Pokud ale máte pár kilo navíc, raději se uchylují k podobným frázím a doufají, že tím bude debata o případných dietách, cvičení a váze u konce.

2. „Ano, tahle barva ti opravdu sluší.“ Celá pravda: „Proboha, vždyť je to červená! Ty předchozí šaty byly taky červené! Jaký je v tom rozdíl?!“ Nikdy od chlapa neočekávejte názor na to, jestli vám jde víc k pleti lososová nebo meruňková barva.

Nezapomeňte, že jejich vnímání barev je odlišnější, a tak si drobných rozdílů v odstínu ani nevšimnou.

3. „Potřebuješ pomoct v kuchyni?“ Celá pravda: „Prosím, prosím, prosím, řekni, že ne!“ Je to smutné, ale ptá se vás jen ze slušnosti, abyste ho před kamarádkami nepomluvila, že v domácnosti s ničím nepomáhá.

Když odpovíte, že ano, litují, že se vůbec nabízeli.

4. „Mmm… to je polévka z… brokolice?“ Celá pravda: „Fuj, to je na mě moc zdravé. Kde je maso?“ Zeleninu si váš drahý jistě rád dá, ale vždycky k ní bude potřebovat pořádný flák šťavnatého masa.

Se saláty a zdravými jídly z bulguru a pohanky na ně raději nechoďte.

5. „Neboj, já ti ten nákup odnesu.“ Celá pravda: „Bože, ženská, cos to nakoupila? Cihly?!“ Samozřejmě, že chlap je nejradši, když je lednice plná, denně má navařeno a pivko na dosah ruky.

To, že se ale předtím musí nakoupit a basa piv váží asi tunu, je už ale nezajímá..

reklama
reklama