Ideální dny podle čísel

Každý den v měsíci má rozdílnou vibraci.

Vyberte si svůj ideální den na to, co teď potřebujete. Podpořte ho i s harmonizující barvou oblečení a také správným léčivým kamenem, který vám umožní být úspěšní ve všem, pro co se rozhodnete!

1. Nezávislost

Tento den je spojen s pocitem svobody, ale i s panovačností, tak pozor, s kým se dostanete do sporu. Je to báječný den pro první rande. Ideální barva: červená. Ideální kámen: rubín

2. Společnost

Je nejlepší den pro setkání s vašimi přáteli. Vaše pohoda je závislá na druhých, takže dobře vybírejte, s kým se půjdete bavit. Ideální barva: oranžová. Ideální kámen: měsíční kámen.

3. Zábava

Chuť bavit se se promítne do všeho. Budete sršet nápady i vtipem a můžete vymyslet něco originálního. Je to vhodný den i na nákupy. Ideální barva: žlutá. Ideální kámen: topas

4. Práce

Je skvělý čas pracovat, takže zvládnete i nepříjemné povinnosti. Nebuďte ušlápnutí, máte tolik energie, že ji můžete rozdávat. Ideální barva: zelená. Ideální kámen: nefrit a smaragd.

5. Změny

Top den pro prodej, chirurgický zákrok, či kadeřníka. Věnujte pozornost svému vzhledu. Ve vzduchu je radostné překvapení. Ideální barva: modrá. Ideální kámen: tyrkys a akvamarín.

6. Harmonie

Máte plno energie a tak ji využijte. Vylepšete svůj domov, jídelníček a kondici. Poslouchejte hudbu a necestujte. Ideální barva: námořnická modř. Ideální kámen: lapis lazuli.

7. Pravda

Skvělý den na pohled do vašeho nitra a čas,kdy chcete vyzkoušet vše nové. Buďte k době pravdiví a pozor na alkohol. Ideální barva: purpurově červená. Ideální kámen: ametyst.

8. Úspěch

Nejlepší čas na uzavření nových kontraktů nebo pracovních smluv. Je možné, že v tomto dni získáte nečekaně i velké peníze. Ideální barva: růžová a béžová. Ideální kámen: diamant.

9. Pomoc

Vše, co už v životě nepotřebujete, propusťte. Včetně myšlenek. Něčeho se vzdejte, vykliďte šatník a věci darujte charitě. Ideální barva: pastelová. Ideální kámen: zlato a opál.

10. Síla

Pocítíte v sobě sílu. Buďte zásadoví a hrdí a nebojte se ozvat. Můžete potkat velmi důležitého člověka. Ideální barva: rubínová. Ideální kámen: karneol.

11. Intuice

Jděte za svým cílem s citem a využijte dar intuice pro tento den. Pozor na neshody, řiďte se svým vnitřním radarem. Ideální barva: bílá nebo perlově šedá. Ideální kámen: stříbro.

12. Všestrannost

Budete činorodí i impulzivní, třeba v cestování. Máte skvělý čas pro plánování dovolené. Nemusíte dokazovat, co umíte. Jděte tančit. Ideální barva: žlutá. Ideální kámen: selenit.

13. Zúčtování

Vyřešte všechny své dlouhodobé resty a případné dluhy. Udělejte si ve všem pořádek, včetně domácnosti, ale hlavně ve vašich účtech. Ideální barva: zelená. Ideální kámen: malachit.

14. Tvořivost

Začnete tvořit po svém a s nadšením. Nenechte si nic diktovat. Zrušte vše, co děláte už dlouho. Změňte účes, líčení, i šatník. Ideální barva: blankytná modř. Ideální kámen: celestit.

15. Odvaha

Ucítíte odhodlání a odvahu a přestanete se bát změn. Potřebujete vypustit páru, být užiteční, někomu pomoci a zbavit se stresu. Ideální barva: tmavě modrá. Ideální kámen: serpentin.

16. Klid

Přemýšlejte o svém životě a buďte co nejvíce sami se sebou. V tento den nevydávejte žádné velké peníze a pozor na úrazy a nehody. Ideální barva: fialová. Ideální kámen: ametyst.

17. Podnikání

Je to nejlepší den pro finanční transakce, hypotéky a návštěvu banky. Pokud se už dlouho chcete pustit do podnikání, rozjeďte to. Ideální barva: hnědá. Ideální kámen: achát.

18. Rozum

Dřímá ve vás odpovědnost, kterou směle využijte i na veřejné vystoupení. Nebojte se promluvit v práci. Jen pozor na žárlivost. Ideální barva: žlutá. Ideální kámen: citrín.

19. Samota

Ucítíte potřebu rozjímat o samotě. Udělejte si den jen pro sebe a přemýšlejte o svých touhách a přáních. Neřešte nic s přáteli. Ideální barva: růžová. Ideální kámen: růženín.

20. Intuice

Váš šestý smysl se rozjede naplno. Tento den přeje i spolupráci s ostatními. Naslouchejte druhým, ale rozhodujte se podle sebe. Ideální barva: světle zelená. Ideální kámen: olivín.

21. Tolerance

V tento den vás nic nemůže rozhodit. Jste tolerantní vůči všem a všemu, takže nic neřešte, jen se bavte, pozorujete a komunikujte. Ideální barva: žlutá. Ideální kámen: jantar.

22. Odevzdání

Odevzdejte se všemu, co se má stát a co k vám právě přichází. Naslouchejte svému hlasu a pomozte i druhým něco pochopit. Ideální barva: ohnivě korálová. Ideální kámen: korál.

23. Meditace

V tento den buďte v tichu sami se sebou a meditujte. Čeká vás změna a tak se prohrabujte starými fotografiemi a hledejte ve své minulosti. Ideální barva: bílá. Ideální kámen: křišťál.

24. Láska

Nejlepší den pro vztahy, city, lásku a vyznání. Očekávejte je i dávejte. Tento den je skvělý i pro vážná rozhodnutí o svatbě a bydlení. Ideální barva: černá. Ideální kámen: obsidián.

25. Odpočinek

Jeďte na výlet. Nenechte se zatáhnout do projektů s penězi. Vše se tento den točí kolem rostlin, takže využijte sílu bylinek a čajů. Ideální barva: lila. Ideální kámen: sugilit.

26. Zodpovědnost

Všichni od vás budou vyžadovat zodpovědnost, a to ve všem. Jednejte s čistými úmysly a budete úspěšní. Pusťte se i do větších akcí. Ideální barva: béžová. Ideální kámen: karneol.

27. Sjednocení

Snažte se nic nového nezačínat, spíš dokončit věci, které před sebou hrnete. Vyčistěte si hlavu a zbavte se všeho, co vás tíží. Ideální barva: černobílá. Ideální kámen: dalmatin.

28. Nezávislost

Nejlepší čas začít nový projekt, sebrat odvahu a jít i do věcí, které jste odkládali. Rozhodujte se sami za sebe a nenechte se zastrašit. Ideální barva: červená. Ideální kámen: jaspis.

29. Vnímavost

Nechte vše plynout, zkuste jen tak být. Ani nečíst, jen odpočívat, vnímat hudbu, či film. Nedělejte nic, spojené s penězi. Ideální barva: hráškově zelená a Ideální kámen: čaroit.

30. Přitažlivost

Máte spoustu energie, cítíte se sebejistě a přitažlivě. Toužíte po dobrodružství. Pozor na flirt, který může mít nepříjemnou dohru. Ideální barva: žlutohnědá. Ideální kámen: topaz.

31. Motivace

Je to den pro smělé pány. Odhalíte každou lest, klidně sjednávejte smlouvy, investujte peníze a můžete očekávat i výhru. Ideální barva: rudá. Ideální kámen: červený granát.

reklama
reklama