Kdy jsou chlapi nejotravnější?

Muži mají celou řadu zvyků, které nás dokážou pořádně vytočit. A rozhodně nejde jen o rozházené ponožky!

Nemoc

Také vás může zajímat ...

Vědci se všemožně snaží dokázat, že muž prožívá průběh obyčejné nemoci výrazně hůře, než vy. I kdyby to tak bylo, jeho naříkání, litování se a absolutní neschopnost čehokoli, je někdy k úplně zbláznění.

Kritika

Nechává o sebe všemožně pečovat, ale místo slov díků a chvály se často dočkáte jen kritiky. Maso je moc slané, oblečení není vyžehlené, děti ještě nejsou v posteli. Kdyby místo komentářů raději pomohl!

Hudrování

Když chlap musí něco opravit, nadává, jaký je chudák, který musí něco udělat. Mnohdy si kapající kohoutek opravíte sama, než poslouchat ty řeči, ale to nedělejte, zvykne si na to a nebude dělat už vůbec nic.

Skleróza

Je zajímavé, kolik si toho chlap pamatuje ze sportu. Ale jakmile jde o narozeniny, svátky, výročí, tak má hlavu děravou jako cedník. Vysvětlení je kruté, ale pravdivé: Nepamatuje si, co ho nezajímá.

Soustředění

Na sportovní přenos, nebo cokoli jiného v televizi, se dokáže soustředit dlouhé hodiny v kuse. Jakmile jde o rozhovor s vámi, vypadá, že je duchem nepřítomen.

Důvod je stejný jako u předchozího bodu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...