Kouká po jiných, co s tím?

Jdete spolu po ulici a on se naprosto bez ostychu otočí za každou dobře vypadající ženou? Vy jen nevěřícně koukáte s otevřenou pusou, jestli to myslí vážně, nebo si z vás dělá legraci Vždyť stojíte hned vedle něj! Tomu to není trapné? Není, vždyť on přece nic špatného nedělá.

Všichni máme jisté pudy, bez ohledu na pohlaví, ale umíme se na veřejnosti ovládat a své potřeby uspokojujeme na vhodnějších místech. Z tohoto pohledu není na občasném a letmém ohlédnutí nic špatného.

Ovšem za předpokladu, že bereme ohled na svého partnera a v jejich přítomnosti se krotíme.

Většina z nás s tím problém nemá, jsou ale bohužel i výjimky, které potvrzují pravidlo. Pokud se muž musí za každou ženou otočit, je za tím něco hlubšího. A na vás je přijít na to, co. Něco mu chybí Většina mužů je v takovém případě sexuálně neuspokojená, chybí jim sebevědomí, cítí se být málo milováni nebo prostě jen mají chuť experimentovat s jinými ženami. Jenže co s tím?

Také vás může zajímat ...

Nekřičte, nedělejte scény. Pokud nechce, stejně to nechopí a vy budete vypadat jako hysterka.

Zkuste si s ním o tom v klidu popovídat, třeba se vám svěří, proč to dělá.

A pokud ne oplaťte mu stejnou mincí. Koukejte se po mužích a vsaďte se, že pak bude klid. Tohle žádné mužské ego určitě dlouho neustojí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...