Mražený banán v čokoládě

Vyložíme plech papírem na pečení. Rozkrájíme dva banány, každý na čtyři díly. Naneseme trochu arašídového másla na jeden konec každého kousku. Rozpustíme jeden balíček čokolády na vaření ve vodní lázni nebo v mikrovlnce a přidáme do ní 2 lžíce mléka.

Také vás může zajímat ...

Čokoláda by měla mít trochu hustší konzistenci, aby se v ní banánové kousky dobře namáčely a získaly pevný čokoládový obal. Ponoříme banány do čokolády a pomocí vidličky je v ní obalíme. Obalené banány postavíme na pečicí papír, posypeme hoblinkami bílé čokolády a vložíme do mrazničky alespoň na 5 hodin.

Můžete je buď ihned podávat, nebo uschovat v mrazničce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...