Nejste závislá na svém partnerovi?

Co si budeme povídat, ženy mají k závislosti na mužích mnohem větší sklony než naopak. Závislost na vztahu je stejně nebezpečná jako každá jiná a může vás poznamenat víc, než si myslíte. S námi se ale závislosti bát nemusíte!

Není to právě váš případ?

Kontrolujete svému partnerovi telefon, můžete se zbláznit, když jde někam bez vás a v hlavě vám okamžitě naskakují hrůzostrašné scénáře? Všechny svoje zájmy podřizujete jemu a teď jste zjistila, že na váš život vám jaksi už nezbyl čas, kamarádky už se vám neozývají a vy žijete jen pro svého partnera, který o to navíc moc nestojí.

Poznáváte se? Pokud ano, pak nastal čas s tím začít něco dělat.

Také vás může zajímat ...

Zaměřte pozornost na sebe

Věřte, že podobný problém má víc žen, než si myslíte. Klíčem ke změně je hlavně přestat řešit, co si myslí partner, jak byste se měla chovat a přizpůsobovat svůj čas jemu.

Muži v sobě mají geneticky zakódovanou informaci, že musí lovit a žena, která je snadno dostupná, ve všem se mu přizpůsobuje a kontroluje ho na každém kroku, pro ně bývá nezajímavá. Zkuste se zbavovat závislosti postupně.

Začněte třeba tím, že místo společného sezení v hospodě s přáteli mu řeknete, že už máte dohodnuté kino s kamarádkou. Vždycky je potřeba začít prvním krůčkem.

Zjistěte, co vás baví

Pokud je pro vás stále těžké se od partnera odpoutat, zamyslete se nad tím, jestli by nestálo za to oprášit některý ze svých dávných koníčků.

Chodila jste a kurzy kreslení nebo tančit? Nebo jste spíš sportovní typ a už dávno jste neviděla kolo nebo vám chybí kurz jógy? Pak je ten správný čas to zase zkusit. Přijdete na jiné myšlenky, váš partner si brzy zvykne, že i vy chcete trávit čas po svém a třeba si i ve společnosti podobně naladěných žen najdete nové kamarádky.

Dopřejte zkrátka chvilku samy sobě stejně, jako si je užívá váš partner. Nakonec se na sebe budete i víc těšit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...