Talisman pro štěstí podle hvězd!

Pokud ještě nemáte ochranný talisman, poradíme vám, co vám radí hvězdy podle vašeho znamení. Někdo bez ochranného amuletu, či talismanu ani nevychází ven. Pořiďte si ho i vy. Přinese vám větší jistotu, když stanete před důležitým rozhodnutím.

Beran – Koňská podkova

Také vás může zajímat ...

Jste přesvědčená, že nepotřebujete žádnou pomoc. Když ale i vám dojdou síly a naložíte si toho víc, než dokážete unést, je pro vás nejvhodnějším amuletem malá koňská podkova pro štěstí. Klidně i v podobě přívěsku na řetízek nebo náramek. Koňská síla a tvrdost železa jsou pro vás ty správné symboly.

Býk – Porcelánoví sloni

Máte ve zvyku přistupovat k životu s humorem, a tak proto s oblibou sbíráte cokoliv, co vám přináší štěstí a životní klid. Nejlepší je, když se neupnete jen na jeden jediný amulet a založíte si celou tématickou sbírku. Malí porcelánoví sloni, které si přivezete z míst, která jste navštívila, vám přinesou štěstí.

Blíženci – Iniciály jména

Věříte ve své schopnosti, máte sebedůvěru, i když se ve vás ukrývají dva lidé v jednom. Vaším šťastným talismanem je první písmeno vašeho křestního jména. Pokud jste typičtí blíženci, přidejte k němu i první písmeno příjmení. Vaše iniciály vám připomenou, jaké kvality v sobě máte.

Rak – Kapří šupina

Jste velmi emotivně založená a tak máte různé ochranné předměty pro různou příležitost. V peněžence nosíte kapří šupinu, či sušený čtyřlístek a na důležitou schůzku si berete svoji šťastnou propisku. Pokud do amuletu investujete tu správnou energii, věřte, že se vám v krizové situaci spolehlivě vrátí zpět.

Lev – Symbol slunce

I když se tváříte, že vás na amulety neužije, ve skutečnosti na štěstí hodně spoléháte. Vaše znamení ovládá slunce, a proto i váš magický amulet by měl být symbolem slunce. Je jedno, jestli se jedná o přívěsek, žlutý korálek nebo kousek jantaru. Své osobní slunce byste nikdy neměla odkládat, neboť vás nabíjí energií.

Panna – Uzel na kapesníku

Máte vždy stanovené cíle a plány. Jen málokdy se stane, že byste od nich odbočila. Jste pragmatická, a tak vás ani nenapadne spoléhat na náhodu. Vaším šťastným amuletem je vaše povaha a vy samotná. Nesmíte zapomínat na své vrozené štěstí a k tomu stačí, když si uděláte uzel na kapesníku.

Váhy – Malý kamínek

Často bojujete s neschopností se správně a rychle rozhodnout. I když jste schopná a připravená, většinou si nevěříte natolik, abyste své kvality dali dostatečně najevo. Pro vás je ideální malý amulet v podobě kamínku, který můžete držet pevně v ruce a díky kterému si připomenete, jak jste skvělá a talentovaná.

Štír – Fotka a karty

I když tvrdíte, že jsou magické amulety naprostý nesmysl, přesto máte někde doma přísně ukrytý a střežený předmět pro štěstí, na který nedáte dopustit. Ať už je to fotka vaší rodiny, na kterou koukáte, když máte všeho po krk, nebo třeba eso z balíčku karet, které skvěle ztělesňuje vaši soutěživou povahu.

Střelec – Pramínek vlasů

Ničeho se nebojíte a spoléháte na to, že štěstí stojí na vaší straně a že vám je osud nakloněn. Nic nenecháváte náhodě a tak byste u sebe vždy měli nosit amulet štěstí. Pramínek vlasů milované osoby nebo třeba dávný šperk po babičce. Zkrátka něco, co vám vždy připomene, kým jste a kde je vaše šťastná planeta.

Kozoroh – Kovová mince

Jste praktická a materialisticky založená, a tak byste si těžko mohla vybrat vhodnější talisman pro štěstí, než je kovová mince. Kromě myšlenky, kterou vám mince může vnuknout, vám dává možnost se rychle rozhodovat, když si nevíte rady. Jednoduše se zeptáte svého magického amuletu: Hlava nebo orel?

Vodnář – Barevná tužka

Neustále poletujete mezi sněním a realitou, takže nejlepším talismanem pro vás bude pero. Tím si zapíšete své geniální nápady, na které většinou ve svém nabitém vnitřním vesmíru zapomenete. Pokud ještě oblíbenou propisku nemáte, neutíkejte pro ni do papírnictví. Tu pravou vám někdo daruje.

Ryby – Cokoliv

Jste citlivá a hloubavá duše a vaším šťastným amuletem je všechno, čím se obklopujete. Žádnou věc si nekoupíte jen tak, z marnivosti. Vše pro vás musí mít nějaký účel. Proto byste u sebe neustále měli mít předmět, který vám dodá pocit výjimečnosti, zvýší sebevědomí a na který se můžete spolehnout. Pro jistotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...