10 znamení z říše duchů

Jak poznáte, že se s vámi chce spojit duše vašeho blízkého zemřelého?

Když vám odejde milovaná osoba, je to bolest a obrovská rána, která se jen tak rychle nezahojí. Existuje několik způsobů, jak může svět duchů snažit získat vaši pozornost, ať už jsou to vaši zesnulí blízcí, nebo třeba vaši duchovní průvodci. Pomocí jakých tajných znamení se s vámi pokoušejí navázat spojení?

Také vás může zajímat ...

1. Duše blízkých se vrací

Když zemře milovaný člověk, tak vlastně neodešel nadobro, jen se oddělila jeho duševní schránka od té fyzické. Možná z tohoto důvodu se spousta lidí é snaží se zesnulými spojit. Někteří tvrdí, že je jejich blízká osoba přišla sama navštívit a mají o tom i své důkazy.

Ačkoliv tato tvrzení nejsou vědecky podložena, je dobré mít čas od času otevřenou mysl a některý z těchto faktů si připustit.

2. Živé sny a meditace

Když spíte, duchovní svět se snaží o spojení s vámi. Mnoho lidí, kteří právě prochází ztrátou blízké osoby, navštíví daná osoba právě ve snu, kde se je snaží před něčím varovat či je jen uklidnit. Duchové vás mohou kontaktovat, pokud bude vaše mysl klidná a jasná. Můžete s nimi navázat kontakt také prostřednictvím meditace, kdy se v klidu posadíte a budete sedět v tichu.

Vnímejte zázraky, které se kolem vás dějí.

3. Cítíte to všemi smysly

Duchové s vámi komunikují i přes vůně, doteky chutě a zvuky. Mohou vám způsobovat zvonění v uších, abyste věděli, že jsou ve vaší blízkosti. Mohou se připoutat na vaše čichové smysly tím, že vám umožní cítit určitou květinu, či parfém dané osoby anebo cigaretový kouř, který k zesnulé osobě neodmyslitelně v době života patřil.

Mohou využívat vaše periferní vidění k tomu, aby na sebe upozornili přes stíny.

4. Elektronické vzkazy

Nezapomeňte, že těla odejdou, ale energie, kterou se spojíte s milovaným člověkem, je věčná a můžete ji vždy cítit, když jí budete otevření. Duše vašich zemřelých mohou využívat i světla a jiné elektronické prvky, aby vám dali najevo, že jsou vám na blízku. Vypínají lampy, či počítače, zvyšují hlasitost v rádiu a přepínají televizní kanály.

Vyhledají speciální píseň, aby vám umožnili uvědomit si, kdo je s vámi.

5. Podivný dotek

Měla jste někdy těžko vysvětlitelný pocit, že nejste v místnosti sami a vy přesně víte, kdo tam s vámi je? Těžko se tento pocit dá popsat slovy a ten kdo jej nezažil, ho nejspíš nepochopí, ale i to je snaha zesnulé osoby se s vámi spojit.

Mnoho lidí také uvádí, že pocítili něžný dotek na ruce nebo rameni anebo jasnou přítomnost blízké osoby na druhé straně postele, kde spávala.

6. Magická telepatie

Stalo se vám, že vás napadla zvláštní myšlenka, a vy jste nevěděla, odkud se vzala? Takové myšlenky pocházejí od vašich duchovních průvodců. Využívají telepatii k tomu, aby s vámi komunikovali. Poslouchejte tento tichý hlas. Je to hluboké tušení z duchovního světa, které vás navádí k něčemu magickému.

Kdykoliv můžete požádat o vedení a čekat na tichý hlas, který vám dá vědět, co je třeba udělat.

7. Husí kůže a zimnice

Zažila jste, že jste vzpomínala na milovaného člověka a ihned se u vás objevila husí kůže? To jsou duchové a dívají vám najevo, že jsou s vámi. Když jste otevřená vyššímu vnímání, tělesná teplota se vám mění. Dostaví se u vás mrazení, které vede do husí kůže. Spojení s duchovním světem je přirozené.

A taková husí kůže je vlastně malé připomenutí, že náš svět a duchovní svět je stále propojen.

8. Přemisťování věcí a čísla

Další forma kontaktu zesnulé osoby s vámi se může projevovat také tak, že předmět, který například této osobě patřil nebo jí byl jen něčím blízký, se najednou objeví na jiném místě, než na jakém byl doposud. Jestliže po smrti milovaného člověka najednou na každém rohu potkáváte známá čísla, například vaše společné oblíbené číslo nebo také datum narození či výročí, je to jen další snaha o komunikaci s vámi.

9. Zvířata to vědí

O tom, že zvířata mají mnohem intenzivnější vnímání, než my lidé, se ví již dlouhou dobu a někteří lidé také věří v to, že zesnulí dokážou komunikovat prostřednictvím zvířat. Pokud vás tedy navštěvuje jakékoliv zvíře, může to být znamení toho, že duše zesnulé osoby je právě v tomto zvířeti a snaží se vám být nablízku.

10. Náhody neexistují

Náhody jsou znamení z duchovního světa, která vás ujišťují, že jste na správné cestě. Neexistuje odloučení v našich sférách. Duchové vašich blízkých se s vámi spojí, pokud jste otevřená pro přijetí jejich zpráv. Čím budete vnímavější, tím snadněji s vámi mohou vaši duchovní průvodci komunikovat.

Spoléhejte se na jejich znamení a rady, které se vám snaží sdělit a pamatujte, že nikdy nejste sami.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...