Obrana proti kletbám a uhranutí

Jak se bránit uhranutí? Jak rozeznáte, že už nad vámi převzala moc krutá kletba?

Když se na vás náhle začne valit jedno neštěstí za druhým, připadáte si skoro jako prokletá. Myslíte, že prokletí do dnešní doby nepatří? Omyl. Poradíme vám, jak se kletby či uhranutí účinně zbavit.

Vyslaná negativní energie při hádce

Je to skutek, který mnohdy učiníte v afektu, v hádce v situaci, která jen dlouho kypěla a vygradovala. Druhý proti vám zaútočil a vy v návalu vzteku, protože vám řekl něco, co se vás dotklo, vyšlete proti němu negativní energii, ale ne zase takovou intenzivní silou, abyste ho zlomila, ale v rámci obrany se doslova zamotáte do vlastní negace, že odcházíte z hádky vyčerpaná a bez síly.

Kletba zasáhne oba

Kletbě vždy předchází situace, která je vyostřena dlouhodobým opakováním, jako jsou hádka, konfrontace, vyčítání, nezájem. Pamatujte, že vyřčená kletba, vyslaná a zhmotnělá negativní energií, zasáhne vždy oba účastníky a spoutá je pomyslným řetězem. Kletba se nemusí projevovat trvale, na nějakou dobu může být uspaná a znovu se probudí.

Jak to funguje?

Máte na sobě kletbu, máte pocit, že vás někdo ovládá, vaše nálady lítají nahoru a dolů, nedaří se vám v životě, máte pocity beznaděje a sebeobviňování? Pak najednou jakoby vše utichá, kletba je uspaná, začne se vám dařit, někoho potkáte, najdete novou práci a cítíte v sobě příval štěstí a radosti? Po určité době se ale kletba znovu probudí a nastupují opět hádky, vše se rozpadá a kletba nabývá na své síle. To se děje tak dlouho, dokud z vás někdo kletbu nesejme.

Prokletí je přání zlých lidí.

Novodobé čarodějnice

Dnes už se nesetkáte tak často se zaříkáním či prokletím za pomocí rituálů. Jenomže lidé mají pořád stejnou moc a sílu. Jen prokletí mění svou podobu. Už zřídka mívá formu obřadního prokletí, jaké znáte z hororových filmů. Častěji jde o zlé přání od osoby, která vám nepřeje nebo vás nenávidí a zlou vůli dá najevo. Určitě znáte rčení, že neštěstí přichází v trojici, a pokud máte smůlu, tak se vám něco stane třikrát po sobě. To je důsledek bezmyšlenkového ulevení někoho, komu jste stoupla na kuří oko.

Obrovská síla nenávisti

Existují lidé, kteří vás nenávidí. Myslí na vás ve zlém, užírají se touhou po pomstě a dusí se ve vlastní zlobě. Takoví lidé vám pak mohou způsobit skutečné prokletí, kdy vás stíhají pohromy jedna za druhou. Začíná to zlými sny, hádkami v rodině a v okolí. Pokračuje to problémy v zaměstnání, věci se dějí jinak, než jste chtěla. Končit to může totálním krachem vašeho života: ztráta partnera, zaměstnání, peněz, zdraví a nakonec i chuti do života.

Začněte se konečně pořádně bránit

V takové situaci je nutné se začít cíleně bránit. Pochopit, že to, co se vám dlouho děje, může být i dílem někoho jiného, kdo se vám schválně snaží ublížit, a proto se tomu musíte postavit a obrátit tok věcí. Je třeba udělat ze zlých věcí dobré. Pokud se o prokletí nejedná, rituálem nic nepokazíte. Pokud ano, můžete si hodně pomoct! Existují různá prokletí a jsou různě nebezpečná. Od běžného uřknutí, kdy někdo bezmyšlenkovitě něco zlého vypustil z pusy, až po opravdové, cílené prokletí.

Pentagram a očistná šalvěj

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat, aby vás chránil před kletbami. Pro zrušení kletby je potřeba obrátit příčiny a následky a tím se kletba ukončí. Na lehčí formu kletby – uhranutí je dobrý odvar ze šalvěje. Vykoupejte se v něm – to vás očistí. Pokud se nebudete oplachovat a necháte si bylinný odvar uschnout na těle, tak vás bude celý den chránit proti uhranutí.

Odvar i koupel, působí obojí.

Čarodějné zaříkadlo proti uhranutí

Pokud máte pocit, že jste uhranutá, můžete provést tzv. očistné kouzlo. Zapalte svíčku a nasypte dokola kolem ní usušenou šalvěj a sůl. Proneste zaříkadlo na zrušení uhranutí. „Zaklínám tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Vše zlé, co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi. Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě. A tak se staň!“

Jak zrušit prokletí

Jediný způsob, kterým dokonale zrušíte nad sebou krutou kletbu, je obrátit ji v to nejpozitivnější dobro. Zapalte v klidu svíčku a proneste: „Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby a měním je v to nejpozitivnější dobro.“ V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci, v co dobrého se má přeměnit. Např.: „Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví. A tak se staň!“

3 způsoby, jak vás ovládnout

Uhranutí

Existuje určitá forma manipulace, většinou je všechno vepsáno v očích. Mnoho z vás se setkalo s lidmi, jejichž pohled vás doslova a do posledního písmenka dostal. Cílem uhranutí je z dané osoby udělat poslušnou loutku, která bude dělat to, co daný subjekt požaduje a bude k jejím službám. Dobře to ovládají mágové, čarodějky, ale i démonické bytosti a bytosti temna.

Uřknutí

To je už tak trochu těžší kalibr, ale stále se to dá ještě zvládnout. Jde o negativní program, nasazený do vaší mysli za účelem znemožnit vám úspěch v citech, lásce, ve financích, v zaměstnání, vlastně prakticky ve všech oblastech. Po nějakém čase se uřknutí projeví, opouští vás dosavadní úspěch, nedaří se vám vydržet ve vztazích a nic se vám nedaří.

Prokletí

Kletba je nejvyšší stupeň zatížení vaší duše, mysli i těla. Je to vědomě vyslaná negativní forma myšlenky z nenávisti, závisti, zhrzenosti, citové újmy nebo pomsty. Aby byla kletba naplněna, musí zaznít zásadní větu: „Proklínám tě!“. Je vcelku jedno, zda je to na myšlenkové úrovni, nebo je to vyřčeno, svůj účel to naplní. Účelem dané kletby je prostě znepříjemnit život druhému člověku.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama