Spojte se s anděly pomocí karet

Říká se, že každý máme svého anděla strážného, který nad námi bdí, a když to potřebujeme, podá nám pomocnou ruku. Nevěříte? Naučíme vás, jak se s ním a s dalšími anděly můžete spojit. Stačí vám k tomu jediné – andělské karty.

Nemají nic společného s tarotovými ani cikánskými kartami. Ani si je nevyložíte jako karty klasické, žolíkové. Jsou unikátní, a to tím, že jsou na rozdíl od ostatních karet ryze pozitivní. Je to proto, že andělé to s námi v každé situaci myslí dobře a vždy se nám snaží co nejlépe poradit.

Také vás může zajímat ...

Ze své pozice nás upřímně a láskyplně vedou k nejvyššímu dobru. Pokud tedy nemáte rádi temné vize, určitě je vyzkoušejte.

Než začnete vykládat

Sada obsahuje celkem 44 karet, které vám pomohou začít komunikaci s vašimi ochránci.

Pokud držíte karty v ruce poprvé, nejprve si je prohlédněte a každé z nich se dotkněte, ať se mezi vámi vytvoří pouto. Poté balíček zamíchejte a položte karty před sebe tak, jak vidíte na našem příkladu.

Uvolněte se a soustřeďte se na to, co vás zajímá. Nechte svým nitrem prostoupit hřejivé teplo a představujte si, že sedíte na místě, kde vás nic neruší.

Výklad se 3 kartami

Tento výklad vám poskytne pohled na váš současný život a zprostředkuje andělské vedení k řešení vašeho aktuálního problému nebo situace. Ptejte se proto výhradně jednou otázkou na jednu konkrétní věc. Důležité je, nahlížet do karet jako do příběhu života.

Měli byste se vyvarovat jednoduchých otázek, na které je odpověď ano/ne. Příkladem dobře zvolené otázky může být například věta: „Co mohu sám udělat pro to, abych zvládl zítřejší pohovor?“. Dosadit si samozřejmě můžete jakoukoli věc. Pokud vás vybrané karty neuspokojí, můžete si pro danou životní situaci vybrat ještě další doplňující karty.

První vytažená karta se dotýká vaší minulosti, která má stále velký vliv na současnou situaci.

Druhá karta pojednává o vaší současné pozici ve vztahu k pokládané otázce a třetí karta naznačuje, co vás čeká a nemine v budoucnosti..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...