Využijte čas pro sebe

Období pauzy nepromarněte a využijete ho třeba pro cestování. Změna prostředí vám uleví a budete vnímat i jiné věci, než vztah. Navíc si můžete najít nové přátele. Můžete se doma pustit i do generálního úklidu, a tak si uklidit i ve své mysli.

Dejte do pořádku byt, vyházejte staré věci a poříďte si nové. Stačí klidně jen pár maličkostí, které vám udělají radost. Risk nebo zisk? Pauza není všelék. Je to prostor k tomu ujasnit si, co oba chcete. Nese s sebou ovšem i riziko rozchodu.

Když se tak stane během pauzy, je rozchod klidnější, než když jste v zajetí emocí. Pokud se k sobě vrátíte s láskou, vztah může fungovat dál s novou energií. Jestliže po návratu cítíte radost, že jste spolu, blýská se na lepší časy.

Také vás může zajímat ...

Vaše emoční pouta naštěstí ještě fungují!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...