Zázrak jménem himalájská sůl

Že jste ještě neslyšela o speciální růžové himalájské soli, která je prospěšná nejen vašemu zdraví, ale hlavně vaší kráse? Stačí přitom velmi málo.

Až si budete příště dělat příjemnou horkou koupel, přidejte do ní trochu soli a sama na vlastní kůži pocítíte, jaké zázraky dokáže.

Také vás může zajímat ...

Čím je vlastnû tak speciální?

Teplá koupel kolikrát není potřeba jenom ve chvílích, kdy přijdete domů promrzlá na kost, ale zkrátka když potřebujete chvilku relaxu jenom sama pro sebe. A když tím můžete něco udělat i pro svoje tělo a krásu, je to o to lepší. Himalájská sůl totiž obsahuje vysoké procento železa, manganu, hořčíku i mědi, díky kterým má svou specifickou narůžovělou barvu.

Tato sůl je skvělým bojovníkem proti ekzémům nebo například lupénce.

Díky jejím samoléčebným procesům celkově povzbuzuje celý organismus.

Udělejte si z ní koupel.

Jak na to?

Samozřejmě to není jenom tak, ale když dodržíte základní požadavky pro správnou koupel, zažijete opravdu příjemnou půlhodinku, kterou jen tak něco nenahradí. V první řadě byste neměla podceňovat teplotu vody, která by měla mít příjemných třicet osm stupňů. A kolik množství musíte ve vodě rozpustit, aby to mělo smysl, ale zase jste to nepřehnala? Bohatě vám postačí tři až čtyři polévkové lžíce.

Čím více soli do koupele dáte, tím stoupá i detoxikační efekt.

Nic se ale nemá přehánět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...